№ 675 Про затвердження Порядку надання орендарю згоди обласної ради на здійснення невід'ємних поліпшень орендованого майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад області

trizyb1
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Дванадцята сесія                                                                                VI скликання

від 22.11.12 № 675

Про затвердження Порядку
надання орендарю згоди обласної
ради на здійснення невід'ємних
поліпшень орендованого майна,
що перебуває у спільній власності
територіальних громад області

    Відповідно до статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності та середнього і малого бізнесу від 15.11.12, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Порядок надання орендарю згоди обласної ради на здійснення невід'ємних поліпшень орендованого майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад області (додається).

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення обласної ради
від 17.03.11 № 104 "Про затвердження Порядку погодження проведення орендарями реконструкції, технічного переоснащення, поліпшення орендованих приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області".

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності та заступника голови ради Чигиря М.А.


  Голова обласної ради                                                              Й.А. Запаловський

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr