№ 678 Про передачу частини приміщення за адресою: м. Житомир,ул. Фещенка-Чопівського, 15, та приміщення за адресою: м.Житомир, вул. В.Бердичівська, 15

trizyb1
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Дванадцята сесія                                                                                 VІ скликання

від 22.11.12 № 678

Про передачу частини приміщення
за адресою: м. Житомир,ул. Фещенка-Чопівського, 15, та
приміщення за адресою: м.Житомир,
вул. В.Бердичівська, 15

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення Житомирського обласного центру медико-соціальної експертизи Житомирської обласної ради від 30.08.12 №617, звернення комунального підприємства «Житомирське обласне міжміське бюро технічної інвентаризації» Житомирської обласної ради від 05.11.12 №3684 та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань бюджету і комунальної власності від 16.11.12 , обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати безоплатно нежиле вбудоване підвальне приміщення площею 106, 66 кв.м (балансова вартість 39881,06 грн., інвентарний номер 10310005) за адресою: м. Житомир, вул. Фещенка-Чопівського, 15, з балансу обласної клінічної лікарні ім. О.Ф.Гербачевського Житомирської обласної ради на баланс Житомирського обласного центру медико-соціальної експертизи Житомирської обласної ради та закріпити на праві оперативного управління.

2. Житомирському обласному центру медико-соціальної експертизи Житомирської обласної ради здійснити приймання зазначеного приміщення відповідно до чинного законодавства та у місячний термін надати обласній раді акт приймання-передачі.

3. Передати безоплатно приміщення площею 704,3 кв.м. за адресою: м.Житомир, вул. В.Бердичівська, 15, з балансу Житомирського обласного підрядного спеціалізованого ремонтно-будівельного об’єднання „Житомиррембуд” Житомирської обласної ради на баланс комунального підприємства „Житомирське обласне міжміське бюро технічної інвентаризації” Житомирської обласної ради та закріпити на праві господарського відання.

4. Комунальному підприємству „Житомирське обласне міжміське бюро технічної інвентаризації” Житомирської обласної ради здійснити приймання зазначеного приміщення відповідно до чинного законодавства та у місячний термін надати обласній раді акт приймання-передачі.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності та заступника голови обласної ради Чигиря М.А.

 

Голова обласної ради                                                                 Й.А. Запаловський

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr