№ 696 Про затвердження ліквідаційного балансу Житомирської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, Житомирської обласної ради

trizyb1
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Дванадцята сесія                                                                                 VІ скликання

від 22.11.12 №   696

Про затвердження ліквідаційного
балансу Житомирської загальноосвітньої
школи-інтернату І-ІІ ступенів для дітей-сиріт
і дітей, позбавлених батьківського піклування,
Житомирської обласної ради

Відповідно до ст. ст. 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 111 Цивільного кодексу України, ст. 36 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців», враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань бюджету і комунальної власності від 16.11.12, обласна рада

ВИРІШИЛА:

            1. Затвердити ліквідаційний баланс Житомирської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, Житомирської обласної ради (юридична адреса: м. Житомир,     вул. Корабельна,10) згідно з додатком.

         2. Голові ліквідаційної комісії Ващенко І.В. подати державному реєстратору необхідні документи для проведення державної реєстрації припинення Житомирської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, Житомирської обласної ради.

3. Директору комунальної установи “Обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів” Житомирської обласної ради Дорошенко Л.І. звернутися до Житомирської міської ради для врегулювання питання щодо користування земельною ділянкою за адресою: м. Житомир, вул. Корабельна,10.                          

          4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови обласної ради Чигиря М.А. та постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

Голова обласної ради                                                             Й.А. Запаловський

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr