№ 10 Про обрання складу постійних комісій

УКРАЇНА

 

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

 

Перша сесія                                                                           VІ скликання

 від 17.11.10       № 10

 Про обрання складу
постійних комісій

 Відповідно до статей 43, 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада

 ВИРІШИЛА:

 

Обрати постійні комісії обласної ради в складі:

з питань бюджету і комунальної власності:

 

Білецький                               - депутат від ВО „Батьківщина”;

Олег Миколайович

 Долгих                                   - депутат від політичної партії „Сильна

Ярослав Дмитрович              Україна”;

 Дяченко                                 - депутат від одномандатного мажоритарного

Андрій Васильович               виборчого округу № 42;

 Ємченко                                 - депутат від одномандатного мажоритарного

Ганна Григорівна                            виборчого округу № 29;

 Зубко                                               - депутат від політичної партії „Фронт Змін”;

Геннадій Григорович

 Кравцов                                 - депутат від одномандатного мажоритарного

Олександр Олегович             виборчого округу № 25;

 Литвин                                   - депутат від Народної партії;

Петро Михайлович

 Ломаков                                 - депутат від одномандатного мажоритарного

Григорій Миколайович                   виборчого округу № 15;

 Развадовський                       - депутат від Всеукраїнської Чорнобильської

Віктор Йосипович                 Народної Партії „За добробут та соціальний

                                            захист народу”;

 Рижук                                     - депутат від Партії регіонів;

Сергій Миколайович

 Русак                                     - депутат від ВО „Батьківщина”;

Василь Степанович

 Сербін                                    - депутат від одномандатного мажоритарного

Петро Андрійович                 виборчого округу №55;

 Тимошенко                                     - депутат від одномандатного мажоритарного

Микола Михайлович             виборчого округу № 32;

 Толстанов                              - депутат від одномандатного мажоритарного

Олександр Костянтинович   виборчого округу № 14;

 Француз                                 - депутат від ВО „Батьківщина”;

Віталій Йосипович

 Яцкевич                                 - депутат від Народної партії;

Володимир Михайлович

 

з питань соціально-економічного розвитку регіону,

інвестиційної діяльності та середнього і малого бізнесу:

 

Бондарчук                              - депутат від одномандатного мажоритарного

Юрій Станіславович              виборчого округу № 52;

 Бутенко                                  - депутат від Партії регіонів;

Сергій Григорович

 Васьківський                          - депутат від ВО „Батьківщина”;

Сергій Володимирович

Галатюк                                  - депутат від ВО „Батьківщина”;

Олександр Євстафійович

 Гладиш                                   - депутат від одномандатного мажоритарного

Олександр Миколайович      виборчого округу № 36;

 Збаражський                          - депутат від одномандатного мажоритарного

Володимир Андрійович        виборчого округу № 5;

 Кондратюк                             - депутат від Партії регіонів;

Сергій Дмитрович

 Кривенко                               - депутат від ВО „Батьківщина”;

Вадим Валерійович

 Куницький                             - депутат від Партії регіонів;

Віктор Генріхович

 Левицький                             - депутат від Народної партії;

Анатолій Володимирович

 Лисенко                                 - депутат від одномандатного мажоритарного

Олексій Юрійович                 виборчого округу № 43;

 Марцун                                  - депутат від політичної партії „Фронт Змін”;

Олександр Миколайович

 Никитюк                                - депутат від одномандатного мажоритарного

Олександр Андрійович                   виборчого округу № 16;

 Острожинський                     - депутат від Комуністичної партії України;

Валентин Євгенович

 Сосуля                                   - депутат від Народної партії;

Валерій Петрович

 Чушенко                                 - депутат від політичної партії „Сильна

Сергій Васильович                Україна”;

 

з питань агропромислового комплексу, земельних відносин

та розвитку села

 

Будник                                   - депутат від одномандатного мажоритарного

Роман Петрович                    виборчого округу № 20;

 Дейсан                                   - депутат від одномандатного мажоритарного

Микола Миколайович           виборчого округу № 37;

 Диняк                                     - депутат від одномандатного мажоритарного

Сергій Васильович                виборчого округу № 24;

 Дідківський                            - депутат від одномандатного мажоритарного

Володимир Олександрович    виборчого округу № 33;

 Заруцький                              - депутат від одномандатного мажоритарного

Віктор Тадейович                  виборчого округу № 46;

 Козін                                      - депутат від одномандатного мажоритарного

Віктор Васильович                виборчого округу № 26;

 Кулик                                     - депутат від одномандатного мажоритарного

Андрій Євтухович                 виборчого округу № 13;

 Лушкін                                   - депутат від Партії регіонів;

Володимир Андрійович

 Мелашенко                             - депутат від Партії регіонів;

Анатолій Васильович

 Мітніцький                             - депутат від одномандатного мажоритарного

Юрій Георгійович                 виборчого округу № 34;

 Нестеровський                       - депутат від Партії регіонів;

Валерій Євгенович

 Озерчук                                 - депутат від одномандатного мажоритарного

Андрій Миколайович            виборчого округу № 19;

 Остудімов                              - депутат від одномандатного мажоритарного

Анатолій Олександрович      виборчого округу № 3;

 Сухомлин                               - депутат від політичної партії „Фронт Змін”;

Сергій Іванович

 Троц                                       - депутат від одномандатного мажоритарного

Віктор Миколайович             виборчого округу № 30;

 Шпакович                              - депутат від одномандатного мажоритарного

Василь Іванович                    виборчого округу № 7;

 

з питань Чорнобильської катастрофи, екології та

використання природних ресурсів

 

Андрійчук                              - депутат від Партії регіонів;

Юрій Андрійович

 Дзюблик                                - депутат від одномандатного мажоритарного

Павло Володимирович          виборчого округу № 44;

 Гринчук                                 - депутат від ВО „Батьківщина”;

Сергій Іванович

 Карпека                                  - депутат від політичної партії „Фронт Змін”;

Олег Олександрович

 Куницький                             - депутат від одномандатного мажоритарного

Василь Іванович                    виборчого округу № 51;

 Нусбаум                                 - депутат від одномандатного мажоритарного

Степан Антонович                 виборчого округу № 28;

 Олещенко                               - депутат від одномандатного мажоритарного

Микола Миколайович           виборчого округу № 1;

 Пехов                                     - депутат від Партії регіонів;

Володимир Анатолійович

 Присяжнюк                            - депутат від Партії регіонів;

Роман Миколайович

 Пустовіт                                 - депутат від Всеукраїнської Чорнобильської

Микола Семенович                Народної Партії „За добробут та соціальний захист народу”;

 Рудь                                       - депутат від одномандатного мажоритарного

Петро Володимирович          виборчого округу № 50;

 Самойленко                           - депутат від Комуністичної партії України;

Василь Петрович

 Семенистий                           - депутат від одномандатного мажоритарного

Володимир Стефанович        виборчого округу № 9;

 Синьов                                   - депутат від політичної партії „Сильна

Ігор Валерійович                   Україна”;

Ставицький                            - депутат від Партії регіонів;

Едуард Анатолійович

 Ткачук                                    - депутат від одномандатного мажоритарного

Володимир Ілліч                    виборчого округу № 11;

 

з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення

та у справах ветеранів

 

Борис                                     - депутат від одномандатного мажоритарного

Василь Миколайович            виборчого округу № 56;

 Борщівський                          - депутат від одномандатного мажоритарного

Михайло Іванович                 виборчого округу № 21;

 Вайсберг                                - депутат від одномандатного мажоритарного

Юрій Рувімович                    виборчого округу № 27;

 Воєвода                                  - депутат від одномандатного мажоритарного

Павло Олександрович           виборчого округу № 41;

 Гаманюк                                 - депутат від одномандатного мажоритарного

Анатолій Іванович                 виборчого округу № 54;

 Говенко                                  - депутат від одномандатного мажоритарного

Ярослав Володимирович      виборчого округу № 48;

 Головаков                              - депутат від ВО „Батьківщина”;

Володимир Костянтинович

 Гордійчук                              - депутат від Комуністичної партії України;

Віктор Петрович

 Данилюк                                - депутат від Всеукраїнської Чорнобильської

Наталія Адамівна                   Народної Партії „За добробут та соціальний

захист народу”;

 Каширін                                 - депутат від Партії регіонів;

Микола Леонтійович

 Луцюк                                    - депутат від одномандатного мажоритарного

Микола Миколайович           виборчого округу № 31;

 Сич                                        - депутат від одномандатного мажоритарного

Наталія Омелянівна                виборчого округу № 38;

Сметанюк                               - депутат від одномандатного мажоритарного

Богдан Степанович               виборчого округу № 45;

 Тітов                                      - депутат від ВО „Батьківщина”;

Віктор Васильович

 

з гуманітарних питань

 

Алексєєвич                                      - депутат від Комуністичної партії України;

Тетяна Миколаївна

 Балюрко                                 - депутат від одномандатного мажоритарного

Віктор Степанович                виборчого округу № 12;

 Градовський                          - депутат від одномандатного мажоритарного

Юрій Григорович                  виборчого округу № 10;

 Засік                                       - депутат від одномандатного мажоритарного

Григорій Борисович              виборчого округу № 49;

 Іваницька                               - депутат від Партії регіонів;

Тетяна Володимирівна

 Пастовенський                       - депутат від одномандатного мажоритарного

Олександр Вікторович          виборчого округу № 2;

 Перегуда                                - депутат від одномандатного мажоритарного

Віктор Петрович                    виборчого округу № 23;

 Ревега                                     - депутат від одномандатного мажоритарного

Олександр Васильович                   виборчого округу № 47;

 Тарасюк                                 - депутат від ВО „Батьківщина”;

Юрій Іванович

 Шадурська                             - депутат від ВО „Батьківщина”;

Олена Юріївна

 

з питань законності, правопорядку і прав людини

 

Зелінський                             - депутат від одномандатного мажоритарного

Роман Степанович                 виборчого округу № 4;

 Карпінський                           - депутат від політичної партії „Фронт Змін”;

Геннадій Іванович

Корх                                       - депутат від політичної партії „Фронт Змін”;

Олег Вікторович

 Куценко                                 - депутат від політичної партії „Сильна

Руслан Павлович                   Україна”;

 Муженко                                - депутат від Партії регіонів;

Віктор Миколайович

 Нагорняк                                - депутат від одномандатного мажоритарного

Володимир Васильович        виборчого округу № 17;

 Остап’юк                               - депутат від Народної партії;

Анатолій Васильович

 Присяжнюк                            - депутат від Комуністичної партії України;

Олександр Андрійович

 Прокопчук                             - депутат від ВО „Батьківщина”;

Валерій Олексійович

 Савченко                                - депутат від Всеукраїнської Чорнобильської

Олександр Ілліч                     Народної Партії „За добробут та соціальний захист народу”;

 Саричев                                 - депутат від ВО „Батьківщина”;

Олексій Валерійович

 Харитончук                            - депутат від одномандатного мажоритарного

Ігор Анатолійович                 виборчого округу № 35;

 

з питань регламенту, депутатської етики

та місцевого самоврядування

 

Вашешніков                           - депутат від Партії регіонів;

Микола Олександрович

 Войтенко                                - депутат від ВО „Батьківщина”;

Архип Борисович

 Годований                             - депутат від політичної партії „Фронт Змін”;

Руслан Миколайович

 Зозуля                                    - депутат від одномандатного мажоритарного

Микола Петрович                  виборчого округу № 39;

Кавун                                     - депутат від ВО „Батьківщина”;

Валерій Карпович

 Розпутенко                                      - депутат від Всеукраїнської Чорнобильської

Андрій Дмитрович                народної партії „За добробут та соціальний захист народу”;

Сабадаш                                 - депутат від одномандатного мажоритарного

Ігор Іванович                         виборчого округу № 22;

Сухораба                                - депутат від одномандатного мажоритарного

Василь Петрович                            виборчого округу № 6;

Урангін                                  - депутат від одномандатного мажоритарного

Сергій Георгійович               виборчого округу № 8.

 

 

 

Голова ради                                                               Й.А. Запаловський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr