Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта – рішення обласної ради від 15.12.11 №333 “Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області, та пр

 

Вид та назва регуляторного акта: рішення обласної ради від 15.12.11 №333 “Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області, та пропорції її розподілу”.

Назва виконавця заходів з відстеження: відділ з питань спільної власності територіальних громад виконавчого апарату обласної ради.

Цілі прийняття акта:

-                     виокремлення в окремий регуляторний акт методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області;

-                     збільшення доходів обласного бюджету;

-                     запровадження єдиного алгоритму встановлення розрахункового рівня орендної плати;

-                     врахування змін діючого законодавства у сфері оренди;

-                     врахування інтересів орендарів;

-                     забезпечення інтересів територіальних громад сіл, селищ, міст області;

-                     конкретизація інших процедур, пов’язаних з орендою майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Строк виконання заходів: з 01.10.13 по 10.11.2013.

Тип відстеження: повторне.

Методи одержання результатів відстеження: фактичні.

Кількісні та якісні значення показників результативності: надходження від оренди майна, за підсумками 2012 року, збільшились порівняно з 2011 роком на 825,5тис.грн. (або на 10%). Всього площ, які передбачені для надання в оренду близько 70 тис.кв. м, з них: 24136 кв.м (або 35%) передано в комерційну оренду, 32730 кв.м (або 47%) бюджетним організаціям, 2071 (або 3%) орендується громадськими організаціями, решта площ пропонуються до передачі в оренду. Середньомісячні надходження за оренду майна у 2012 році становили 766,7 тис. грн., в тому числі від комерційної оренди 682,1 тис. грн. (або 94%). Кількість договорів оренди нерухомого майна зросла на 5 та складає на даний час 420 договорів.

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей: запровадження цього регуляторного акта в цілому забезпечило досягнення визначених цілей, які були поставлені, та позитивно вплинуло на господарське середовище.

 

Заступник голови обласної ради                                                 М.А. Чигир

Останнє оновлення: Четвер, 21 листопада 2013, 12:02

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr