Відділ аналітичної роботи та контролю

Адреса: 10014 м.Житомир, м-н ім. С.П. Корольова, 1 
Посада Прізвище, ім'я, по батькові № телефону № кабінету
Начальник відділу Калтаєва Діна Єрмеківна (0412) 47-44-24 206
Головний спеціаліст Чупай Юлія Вікторівна    
Головний спеціаліст Гуз Юлія Миколаївна (0412) 47-44-65 224

 

Основні функції та завдання відділу

Відділ аналітичної роботи і контролю є структурним підрозділом виконавчого апарату обласної ради.

Відділ забезпечує інформаційно-аналітичний супровід діяльності обласної ради, її постійних комісій, керівництва, депутатів обласної ради та здійснює контроль за виконанням рішень обласної ради, окремих розпоряджень голови обласної ради.

Відділ підпорядковується голові обласної ради та першому заступнику голови обласної ради, який координує його діяльність. 

Основними завданнями відділу є:

1.Інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності голови ради, його заступників, голів постійних депутатських комісій, депутатів обласної ради.

2. Організація та проведення заходів, спрямованих на висвітлення в засобах масової інформації діяльності обласної ради, її робочих органів, депутатів.

3. Взаємодія із засобами масової інформації, надання інформаційної допомоги у висвітленні питань діяльності органів місцевого самоврядування.

4. Забезпечення підготовки та проведення прес-конференцій, брифінгів, круглих столів та інших публічних заходів за участю голови ради, його заступників, депутатів, посадових осіб виконавчого апарату обласної ради.

5. Підготовка інформаційних повідомлень про заходи обласної ради та розміщення їх на офіційному веб-сайті обласної ради.

6. Сприяння акредитації представників засобів масової інформації.

7. Організація, збір та аналітична обробка інформації, у тому числі щодо стану та перспектив розвитку місцевого самоврядування.

8. Моніторинг інформаційного простору регіону.

9. Сприяння взаємодії голови обласної ради, його заступників з політичними партіями, громадськими організаціями регіону.

10.  Підготовка проектів розпоряджень голови обласної ради, рішень обласної ради, її президії з питань, що належать до компетенції відділу.

11. Забезпечення контролю за виконанням рішень обласної ради, розпоряджень голови обласної ради, обласних галузевих програм, інших нормативно-правових актів з питань, віднесених до компетенції відділу.

12. Здійснення попереднього розгляду та опрацювання запитів громадян відповідно до Закону України «Про публічну інформацію», організація доступу до неї, систематизація, аналіз та контроль за своєчасним наданням відповідей.

Останнє оновлення: П'ятниця, 30 жовтня 2015, 09:36

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr