Закріплення
депутатів Житомирської обласної ради шостого скликання
за містами та районами області

Прізвище, ім’я,
по батькові

Назва фракції

1

2

Андрушівський район

Пастовенський Олександр Вікторович (в/о №2)

позафракційний

Олещенко Микола Миколайович (в/о №1)

«Народна партія»

Гринчук Сергій Іванович

«Батьківщина»

Чигир Михайло Андрійович

«Комуністична партія України»

Баранівський район

Зелінський Роман Степанович (в/о №4)

позафракційний

Тітов Віктор Васильович

«Батьківщина»

Остудімов Анатолій Олександрович (в/о №3)

«Народна партія»

Острожинський Валентин Євгенович

«Комуністична партія України»

Бердичівський район

Збаражський Володимир Андрійович (в/о №5)

позафракційний

Сухораба Василь Петрович (в/о №6)

«Народна партія»

Остап’юк Анатолій Васильович

«Народна партія»

Чигир Михайло Андрійович

«Комуністична партія України»

Брусилівський район

Шпакович Василь Іванович (в/о №7)

"Народна партія»"

Урангін Сергій Георгійович (в/о №8)

позафракційний

Дідківський Володимир Олександрович

«Народна партія»

Мінаєв Артур Євгенійович

«Батьківщина»

Поліщук В’ячеслав Іванович

«Фронт Змін»

Шелюк Микола Іванович

«Комуністична партія України»

Володарсько-Волинський район

Градовський Юрій Григорович (в/о №10)

позафракційний

Семенистий Володимир Стефанович (в/о №9)

«Батьківщина»

Остап’юк Анатолій Васильович

«Народна партія»

Долгих Ярослав Дмитрович

позафракційний

Левицький Анатолій Володимирович

«Народна партія»

Гордійчук Віктор Петрович

«Комуністична партія України»

Ємільчинський район

Балюрко Віктор Степанович (в/о №12)

позафракційний

Войтенко Архип Борисович

«Батьківщина»

Ткачук Володимир Ілліч (в/о №11)

«Народна партія»

Гордійчук Віктор Петрович

«Комуністична партія України»

Житомирський район

Кулик Андрій Євтухович (в/о №13)

позафракційний

Толстанов Олександр Костянтинович (в/о 14)

позафракційний

Білецький Олег Миколайович

«Батьківщина»

Корх Олег Вікторович

«Фронт Змін»

Алексєєвич Тетяна Миколаївна

«Комуністична партія України»

Стах Василь Миколайович

«Всеукраїнська Чорнобильська Народна Партія «За добробут та соціальний захист народу»

Коростенський район

Нагорняк Володимир Васильович (в/о №17)

позафракційний

Присяжнюк Роман Миколайович

позафракційний

Васьківський Сергій Володимирович

«Батьківщина»

Гордійчук Віктор Петрович

«Комуністична партія України»

Коростишівський район

Ломаков Григорій Миколайович (в/о №15)

позафракційний

Никитюк Олександр Андрійович (в/о №16)

позафракційний

Мінаєв Артур Євгенійович

«Батьківщина»

Поліщук В’ячеслав Іванович

«Фронт Змін»

Куценко Руслан Павлович

позафракційний

Острожинський Валентин Євгенович

«Комуністична партія України»

Розпутенко Андрій Дмитрович

«Всеукраїнська Чорнобильська Народна Партія «За добробут та соціальний захист народу»

Лугинський район

Вашешніков Микола Олександрович

позафракційний

Озерчук Андрій Миколайович (в/о №19)

«Батьківщина»

Будник Роман Петрович (в/о №20)

позафракційний

Тимошенко Микола Михайлович (в/о №32)

«Комуністична партія України»

Любарський район

Прокопчук Валерій Олексійович

«Батьківщина»

Марцун Олександр Миколайович

«Фронт Змін»

Борщівський Михайло Іванович (в/о №21)

позафракційний

Сабадаш Ігор Іванович (в/о №22)

«Народна партія»

Острожинський Валентин Євгенович

«Комуністична партія України»

Малинський район

Диняк Сергій Васильович (в/о №24)

позафракційний

Гаманюк Анатолій Іванович

«Народна партія»

Перегуда Віктор Петрович (в/о №23)

«Народна партія»

Сосуля Валерій Петрович

«Народна партія»

Шелюк Микола Іванович

«Комуністична партія України»

Народицький район

Озерчук Андрій Миколайович

«Батьківщина»

Козін Віктор Васильович (в/о №26)

позафракційний

Шелюк Микола Іванович

«Комуністична партія України»

Новоград-Волинський район

Вайсберг Юрій Рувімович (в/о №27)

позафракційний

Тарасюк Юрій Іванович

«Батьківщина»

Борис Василь Миколайович

«Народна партія»

Нусбаум Степан Антонович (в/о №28)

«Народна партія»

Долгих Ярослав Дмитрович

позафракційний

Француз Віталій Йосипович

«Батьківщина»

Нагурний Василь Анатолійович

«Комуністична партія України»

Овруцький район

Луцюк Микола Миколайович (в/о №31)

позафракційний

Озерчук Андрій Миколайович

«Батьківщина»

Ткачук Володимир Ілліч

«Народна партія»

Тимошенко Микола Михайлович (в/о №32)

«Комуністична партія України»

Савченко Олександр Ілліч

«Всеукраїнська Чорнобильська Народна Партія «За добробут та соціальний захист народу»

Олевський район

Ємченко Ганна Григорівна (в/о №29)

позафракційна

Троц Віктор Миколайович (в/о №30)

позафракційний

Озерчук Андрій Миколайович

«Батьківщина»

Ткачук Володимир Ілліч

«Народна партія»

Тимошенко Микола Михайлович (в/о №32)

«Комуністична партія України»

Попільнянський район

Лушкін Володимир Андрійович

позафракційний

Андрійчук Юрій Андрійович

позафракційний

Мітніцький Юрій Георгійович (в/о №34)

«Батьківщина»

Дідківський Володимир Олександрович(в/о №33)

«Народна партія»

Чигир Михайло Андрійович

«Комуністична партія України»

Радомишльський район

Харитончук Ігор Анатолійович (в/о №35)

позафракційний

Андрійчук Юрій Андрійович

позафракційний

Мелашенко Анатолій Васильович

позафракційний

Гладиш Олександр Миколайович (в/о №36)

«Народна партія»

Яцкевич Володимир Михайлович

«Народна партія»

Шелюк Микола Іванович

«Комуністична партія України»

Данилюк Наталія Адамівна

«Всеукраїнська Чорнобильська Народна Партія «За добробут та соціальний захист народу»

Романівський район

Сич Наталія Омелянівна (в/о №38)

позафракційний

Куницький Віктор Генріхович

позафракційний

Галатюк Олександр Євстафійович

«Батьківщина»

Дейсан Микола Миколайович (в/о №37)

«Народна партія»

Острожинський Валентин Євгенович

«Комуністична партія України»

Ружинський район

Запаловський Йосип Антонович

позафракційний

Русак Василь Степанович

«Батьківщина»

Зозуля Микола Петрович (в/о №39)

«Народна партія»

Чигир Михайло Андрійович (в/о №40)

«Комуністична партія України»

Скавінська Наталія Гаврилівна

«Батьківщина»

Червоноармійський район

Дяченко Андрій Васильович (в/о №42)

позафракційний

Кондратюк Сергій Дмитрович

позафракційний

Кропачов Дмитро Ігорович (в/о №41)

позафракційний

Годований Руслан Миколайович

«Батьківщина»

Долгих Ярослав Дмитрович

позафракційний

Нагурний Василь Анатолійович

«Комуністична партія України»

Черняхівський район

Лисенко Олексій Юрійович (в/о №43)

позафракційний

Нестеровський Валерій Євгенович

позафракційний

Долгих Ярослав Дмитрович

позафракційний

Нагурний Василь Анатолійович

«Комуністична партія України»

Чуднівський район

Бутенко Сергій Григорович

позафракційний

Заруцький Віктор Тадейович (в/о №46)

«Батьківщина»

Дейсан Микола Миколайович

«Народна партія»

Сметанюк Богдан Степанович (в/о №45)

позафракційний

Острожинський Валентин Євгенович

«Комуністична партія України»

м.Бердичів

Ставицький Едуард Анатолійович

позафракційний

Нехворовський Олександр Миколайович

«Всеукраїнська Чорнобильська Народна Партія «За добробут та соціальний захист народу»

Чигир Михайло Андрійович

«Комуністична партія України»

м.Житомир

Рижук Сергій Миколайович

позафракційний

Іваницька Тетяна Володимирівна

Позафракційна

Каширін Микола Леонтійович

позафракційний

Засік Григорій Борисович (в/о №49)

«Батьківщина»

Шадурська Олена Юріївна

«Батьківщина»

Француз Віталій Йосипович

«Батьківщина»

Рудь Петро Володимирович (в/о №50)

позафракційний

Алексєєвич Тетяна Миколаївна

«Комуністична партія України»

Синьов Ігор Валерійович

позафракційний

Стах Василь Миколайович

«Всеукраїнська Чорнобильська Народна Партія «За добробут та соціальний захист народу»

м.Коростень

Куницький Василь Іванович (в/о №51)

позафракційний

Бондарчук Юрій Станіславович (в/о №52)

позафракційний

Васьківський Сергій Володимирович

«Батьківщина»

Левицький Анатолій Володимирович

«Народна партія»

Гордійчук Віктор Петрович

«Комуністична партія України»

м.Малин

Чушенко Сергій Васильович (в/о №53)

«Народна партія»

Гаманюк Анатолій Іванович (в/о №54)

«Народна партія»

Шелюк Микола Іванович

«Комуністична партія України»

м.Новоград-Волинський

Муженко Віктор Миколайович

позафракційний

Сербін Петро Андрійович (в/о №55)

позафракційний

Литвин Петро Михайлович

«Народна партія»

Нусбаум Степан Антонович

«Народна партія»

Вайсберг Юрій Рувімович

позафракційний

Тарасюк Юрій Іванович

«Батьківщина»

Долгих Ярослав Дмитрович

позафракційний

Француз Віталій Йосипович

«Батьківщина»

Борис Василь Миколайович (в/о №56)

«Народна партія»

Нагурний Василь Анатолійович

«Комуністична партія України»

Богунський район м.Житомира

Карпінський Геннадій Іванович

«Фронт Змін»

Корольовський район м.Житомира

Карпека Олег Олександрович

«Фронт Змін»