Положення про стипендію обласної ради народним художникам України, які проживають на території Житомирської області

Положення
про стипендію обласної ради народним художникам України,
які проживають на території Житомирської області

( затверджено рішенням обласної ради від 22.03.12 № 494)

 

1. Стипендія обласної ради призначається особам, які мають звання "Народний художник України" та проживають на території Житомирської області, з метою покращення їх матеріального становища. 

2. Щомісячна стипендія у розмірі однієї мінімальної заробітної плати для народних художників України, які проживають на території Житомирської області,  призначається з 1 квітня 2012 року. 

3. Стипендія обласної ради народним художникам України, які проживають на території Житомирської області, призначається за рахунок коштів обласного бюджету. Виплата стипендій здійснюється управлінням культури і туризму облдержадміністрації. 

4. Висунення претендентів на одержання стипендії обласної ради здійснює колегія управління культури і туризму облдержадміністрації за поданням обласного відділення Національної Спілки художників України. 

5. Рішення про встановлення стипендії народним художникам України, які проживають на території Житомирської області, затверджується сесією обласної ради. 

6. У випадку переїзду стипендіата на постійне місце проживання за межі Житомирської області виплата стипендії припиняється автоматично.


Останнє оновлення: П'ятниця, 10 серпня 2012, 14:16

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr