ПОЛОЖЕННЯ про стипендію обласної ради імені Олега Ольжича (Кандиба) студентам та молодим науковцям Житомирського державного університету імені Івана Франка

ПОЛОЖЕННЯ
про стипендію обласної ради імені Олега Ольжича (Кандиба) студентам та молодим науковцям Житомирського державного університету імені Івана Франка
( затверджено рішенням обласної ради від 10.01.08 № 415, зі змінами, внесеними рішеннями обласної ради від 17.03.11 № 123, від 15.12.11 № 377) 

1. Стипендія обласної ради імені Олега Ольжича (Кандиба) призначається студентам та молодим науковцям Житомирського державного університету імені Івана Франка за особливі успіхи у навчанні, участь у науково-дослідній роботі з українського літературознавства та історичної тематики.

2. Зазначена щомісячна стипендія встановлюється старшокурсникам  (4-5 курс) та магістрантам у розмірі 2,0 мінімальних академічних стипендій студентів вищих навчальних закладів відповідного рівня акредитації, призначається терміном на один рік.

3. Стипендія обласної ради імені Олега Ольжича (Кандиба) призначається студентам та молодим науковцям Житомирського державного університету імені Івана Франка за рахунок коштів обласного бюджету.

4. Виплату стипендії здійснює управління освіти і науки облдержадміністрації впродовж навчального року.

5. Висунення претендентів на одержання стипендії здійснюється за поданням Житомирського державного університету імені Івана Франка.

6. Відбір кандидатур проводить комісія у складі, згідно з додатком до Положення.

7. Засідання комісії є чинним, якщо у його роботі бере участь не менше 2/3 персонального складу комісії.

8. Порядок розгляду матеріалів та відбору претендентів на отримання стипендії визначається комісією на її засіданні відкритим голосуванням.

9.  Присудження стипендії здійснюється таємним голосуванням. Рішення вважається чинним, якщо за претендента проголосувало не менше половини персонального складу комісії.

10. Виплату стипендії може бути припинено рішенням комісії за поданням керівника вищого навчального закладу в разі порушення стипендіатом навчальної дисципліни, виїзду за кордон на навчання, переїзду стипендіата на постійне місце проживання за межі Житомирської області.

11. Висунення претендентів на здобуття стипендії імені Олега Ольжича (Кандиба) здійснюється раз на рік до 15 серпня.

 

СКЛАД
комісії по призначенню стипендії обласної ради імені Олега Ольжича
(Кандиба) студентам та молодим науковцям Житомирського державного
університету імені Івана Франка 

Балюрко Віктор Степанович

заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради, голова комісії 

Шадурська Олена Юріївна

голова постійної комісії обласної ради з гуманітарних питань, заступник голови комісії

 Члени комісії:

Ємченко Ганна Григорівна

начальник головного фінансового управління облдержадміністрації, депутат обласної ради 

Пастовенський Олександр Вікторович

 

начальник управління освіти і науки облдерж­адміністрації, депутат обласної ради


Мойсієнко Віктор Михайлович

доктор філологічних наук, професор, директор інституту філології та журналістики Житомирського державного університету імені Івана Франка 

Башманівський Валерій Іванович

кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри української мови Житомирського державного університету імені Івана Франка

 


Останнє оновлення: П'ятниця, 10 серпня 2012, 14:16

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr