ПОЛОЖЕННЯ про стипендію обласної ради ім. С.П. Корольова студентам та молодим науковцям Житомирського державного технологічного університету

ПОЛОЖЕННЯ
про стипендію обласної ради ім. С.П. Корольова студентам
та молодим науковцям Житомирського державного технологічного університету
( затверджено рішенням обласної ради від 28.12.11 № 423) 

 1. Стипендія обласної ради ім. С.П. Корольова призначається  студентам та молодим науковцям Житомирського державного технологічного університету за досягнення у навчанні та активну участь у науково-дослідній роботі.
 2. Зазначена щомісячна стипендія встановлюється студентам та молодим науковцям у розмірі 2,0 мінімальних академічних стипендій студентів вищих навчальних закладів відповідного рівня акредитації, призначається терміном на один рік.
 3. Стипендія обласної ради ім. С.П. Корольова призначається студентам та молодим науковцям Житомирського державного технологічного університету за рахунок коштів обласного бюджету.
 4. Виплату стипендії здійснює управління освіти і науки облдержадміністрації впродовж навчального року.
 5. Висунення претендентів на одержання стипендії  здійснюється за поданням  Житомирського державного технологічного університету.
 6. Відбір кандидатур проводить комісія з призначення стипендії обласної ради ім. С.П. Корольова студентам та молодим науковцям Житомирського державного технологічного університету.
 7. Засідання комісії є чинним, якщо у його роботі бере участь не менше 2\3 персонального складу комісії.
 8. Порядок розгляду матеріалів та відбору претендентів на отримання стипендії визначається комісією на її засіданні відкритим голосуванням.
 9. Присудження стипендії здійснюється таємним голосуванням. Рішення вважається чинним, якщо за претендента проголосувало не менше половини персонального складу комісії.
 10. Виплату стипендії може бути припинено рішенням комісії за поданням керівника вищого навчального закладу в разі порушення стипендіатом навчальної дисципліни, виїзду за кордон на навчання, переїзду стипендіата на постійне місце проживання за межі Житомирської області.
 11. Висунення претендентів на здобуття стипендії ім. С.П. Корольова здійснюється раз на рік до 15 серпня.

 СКЛАД
комісії з призначення стипендії обласної ради ім. С.П. Корольова студентам та молодим науковцям Житомирського державного технологічного університету 

Балюрко Віктор Степанович

заступник голови обласної державної адміністрації, депутат обласної ради, голова комісії; 

Шадурська Олена Юріївна

голова постійної комісії обласної ради з гуманітарних питань, заступник голови комісії.

 

 

Члени комісії:

Ємченко Ганна Григорівна

начальник головного фінансового управління облдержадміністрації, депутат обласної ради; 

Пастовенський Олександр Вікторович

начальник управління освіти і науки облдержадміністрації, депутат обласної ради;

Засік Григорій Борисович

завідувач кафедри фізичного виховання, доцент Житомирського державного технологічного університету, депутат обласної ради; 

Євдокімов Віктор Валерійович

-

доктор економічних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку Житомирського державного технологічного університету.


Останнє оновлення: П'ятниця, 10 серпня 2012, 14:16

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr