ПОЛОЖЕННЯ про стипендію обласної ради ім. С.П. Корольова студентам та молодим науковцям Житомирського військового інституту радіоелектроніки ім.С.П.Корольова Національного авіаційного університету

ПОЛОЖЕННЯ
про стипендію обласної ради ім. С.П. Корольова студентам
та молодим науковцям Житомирського військового інституту
радіоелектроніки ім.С.П.Корольова Національного авіаційного університету
( затверджено рішенням обласної ради від 24.05.07 № 300, зі змінами, внесеними рішеннями обласної ради від 11.05.10 № 1112, від 17.03.11 № 122, від 15.12.11 № 376) 

1. Стипендія обласної ради імені С.П.Корольова призначається студентам та молодим науковцям Житомирського військового інституту радіоелектроніки ім.С.П.Корольова Національного авіаційного університету за особливі успіхи у навчанні, участь у науково-дослідній роботі з ракетно-космічної тематики.

2. Зазначена щомісячна стипендія встановлюється студентам та молодим науковцям у розмірі 2,0 мінімальних академічних стипендій студентів вищих навчальних закладів відповідного рівня акредитації, призначається терміном на один рік.

3. Стипендія обласної ради ім.С.П.Корольова призначається студентам та молодим науковцям Житомирського військового інституту радіоелектроніки ім.С.П.Корольова Національного авіаційного університету за рахунок коштів обласного бюджету.

4. Виплату стипендії здійснює управління освіти і науки облдержадміністрації впродовж навчального року .

5. Висунення претендентів на одержання стипендії здійснюється за поданням Житомирського військового інституту радіоелектроніки ім.С.П.Корольова Національного авіаційного університету.

6. Відбір кандидатур проводить комісія у складі, згідно з додатком до цього Положення.

7. Засідання комісії є чинним, якщо у його роботі бере участь не менше 2\3 персонального складу комісії.

8. Порядок розгляду матеріалів та відбору претендентів на отримання стипендії визначається комісією на її засіданні відкритим голосуванням.

9. Присудження стипендії здійснюється таємним голосуванням. Рішення вважається чинним, якщо за претендента проголосувало не менше половини персонального складу комісії.

10. Виплату стипендії може бути припинено рішенням комісії за поданням керівника вищого навчального закладу в разі порушення стипендіатом навчальної дисципліни, виїзду за кордон на навчання, переїзду стипендіата на постійне місце проживання за межі Житомирської області.

11. Висунення претендентів на здобуття стипендії ім.С.П.Корольова здійснюється раз на рік до 15 серпня. 

СКЛАД
комісії по призначенню стипендії обласної ради ім. С.П. Корольова студентам та молодим науковцям Житомирського військового інституту
ім. С.П. Корольова Національного авіаційного університету 

 

Балюрко Віктор Степанович

заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради, голова комісії 

Шадурська Олена Юріївна

голова постійної комісії обласної ради з гуманітарних питань, заступник голови комісії

 

 

Члени комісії:

Ємченко Ганна Григорівна

начальник головного фінансового управління облдержадміністрації, депутат обласної ради 

Пастовенський Олександр Вікторович

начальник управління освіти і науки облдерж-адміністрації, депутат обласної ради

Бондаренко Юрій Леонідович

начальник навчального відділу Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова Національного авіаційного університету

 


Останнє оновлення: П'ятниця, 10 серпня 2012, 14:16

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr