Заступник голови обласної ради відвідав дитячий садок, яким опікується. ВІДЕО

39064202Веселими піснями, віршами та танцями зустрічали гостей вихованці дошкільного навчального закладу «Берізка», що у селищі Вакуленчук Чуднівського району. У садочку побував заступник голови Житомирської обласної ради Руслан Годований.

Завідуюча Вакуленчуківським дошкільним навчальним закладом Валентина Дишкант зауважує, що завдяки Руслану Годованому в музичному залі з’явилося нове освітлення. Заступник голови обласної ради посприяв у виділенні коштів на закупівлю нового тюлю, який прикрашатиме музичний зал.

На сьогодні у Вакуленчуківському дошкільному навчальному закладі «Берізка» виховується 87 діток віком від трьох до шести років. «В майбутньому, саме вони, як і решта маленьких українців будуть створювати нову історію нашої держави», - висловлює переконання Руслан Годований.

«Сьогодні дуже важливо робити все, щоб нове, молоде покоління бачило найкраще. Щоб воно бачило навколо себе красу, ідеї, любов. Тому що саме ці маленькі діти завтра стануть великими українцями, які будуть будувати нашу державу. Тому сьогодні основне завдання - це вкладати в науку, вкладати в дітей та вкладати в любов. Саме ці речі допоможуть побудувати Україну», - наголошує заступник голови обласної ради.

 

Прес-служба обласної ради

Останнє оновлення: Вівторок, 10 листопада 2015, 17:03

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr