Новоборівська селищна рада – кращий практик місцевого самоврядування 2015 року

nbf3Для відбору, відзначення і поширення кращих проектів та програм органів місцевого самоврядування з питань соціально-економічного розвитку територій, що були реалізовані на практиці, з 2012 року проводиться конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування». Наприкінці жовтня відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу у 2015 році.

Відбір кращих практик цього року проводився за трьома напрямками: «Співробітництво громад: практичні результати і вигоди», «Енергозбереження та енергоефективність», «Стимулювання економічної активності, створення робочих місць». У першому напрямку у номінації «Селищні та сільські ради» перше місце здобула Новоборівська селищна рада Володарсько-Волинського району Житомирської області. Селищна рада представила проект «Співробітництво громад в організації місцевої пожежної охорони смт Нова Борова».

nbf1

«Конкурс дає можливість активізувати роботу органів місцевого самоврядування, спрямувати свій потенціал на пошук ефективних інноваційних рішень у різних сферах своєї відповідальності», - сказав Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В'ячеслав Негода. Перший заступник Міністра висловив подяку Офісу Ради Європи в Україні, Швейцарському бюро співробітництва в Україні та іншим партнерам, які активно працюють у підтримці реформи місцевого самоврядування.

Протягом 2012-2013 року конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» впроваджувався Центром експертизи реформ місцевого самоврядування Ради Європи в рамках Програми «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні». Проведення таких конкурсів є загальноєвропейською ініціативою, яку з 2012 року підтримує і Україна як держава – член Ради Європи. З 2014 року організатором цього конкурсу виступає Мінрегіон.

Прес-служба обласної ради

Останнє оновлення: Понеділок, 02 листопада 2015, 14:54

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr