Обласна рада оголошує конкурс на 5 вакантних посад керівників комунальних закладів. ВІДЕО

kk2110 1Конкурсні комісії у складі фахівців у сфері культури та соціального захисту населення 21 жовтня погодили тексти оголошень про 5 конкурсів на заміщення вакантних посад керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області. Цим обласна рада продовжує проводити прозорі призначення.

Вакантними є посади директорів Житомирського обласного літературного музею, Кмитівського музею образотворчого мистецтва ім. Й.Д. Буханчука, директора комунальної установи „Обласний культурно-мистецький центр, директора Житомирського вищого професійного училища-інтернату, директора Пугачівського дитячого будинку-інтернату.

kk2110 2

«Ми сьогодні оголосили конкурс на заміщення вакантних посад керівників комунальних установ: дві посади в галузі культури і три посади в галузі соціального захисту. Цим ми продовжуємо відкритість і прозорість у роботі обласної ради для того, щоб керівники призначались не кулуарно, а за рішенням конкурсної комісії і депутатського корпусу. Тому хочу побажати наступній каденції обласної ради, яка завершить проведення цього конкурсу, щоб ця норма проведення відкритих конкурсів залишалась», - прокоментував голова конкурсної комісії, заступник голови обласної ради Руслан Годований.

Оголошення про конкурси на зазначені посади та вимоги до бажаючих брати участь у конкурсі будуть розміщені на сайті обласної ради та в газеті «Житомирщина» 27 жовтня. Термін подачі документів на участь у конкурсі – 30 днів від дати публікації оголошення.

 

Прес-служба обласної ради

Останнє оновлення: Четвер, 22 жовтня 2015, 08:53

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr