У прокуратурі області відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів

prokur20 4Йшлося про стан протидії злочинності та корупції, забезпечення законності та правопорядку в регіоні. На початку наради, що відбулася 20 жовтня, прокурор Житомирської області Любомир Війтович повідомив про те, що у цих питаннях правоохоронні органи області задніх не тримають, а по деяких позиціях серед перших у державі.

Зокрема, по категорії службовців, щодо яких складені корупційні протоколи, область має кращий середнього у державі рівень розкриття злочинів та вагому частку направлених до суду кримінальних проваджень. На чверть нижчий ніж по державі рівень злочинності області – на 10 тисяч населення скоєно 69 кримінальних правопорушень проти 82 по державі.

prokur20 1

Участь у нараді брали та виступили голова обласної ради Віталій Француз, голова облдержадміністрації Сергій Машковський, начальник Управління СБУ в області Володимир Пахнюк, начальник Північного регіонального управління Держприкордонслужби України Валерій Курніков.

Звертаючись до керівників правоохоронних органів області, Віталій Француз зауважив: «Сьогодні про боротьбу з корупцією не говорить тільки лінивий. Але досі, на жаль, інвестори, які могли б прийти в нашу державу, мають показники прояву корупції за стримуючий фактор. Ми не так давно підписали угоду про співпрацю з Сілезьким воєводством Республіки Польща, а перед цим були в польському Сеймику, зустрічалися з бізнесменами. Вони бояться йти в Україну саме через корупцію, через побори». Голова обласної ради також звернув увагу: «Є одна галузь, якою, на жаль, рано чи пізно користуємося всі ми – медична. Я розумію, як воно важко подякувати лікарю, але мають бути межі. Бо відомі факти, коли подяка за операцію сягає 50 тисяч гривень. Отут треба всім попрацювати», - наголосив Віталій Француз.

prokur20 3

Прес-служба обласної ради

Останнє оновлення: Вівторок, 20 жовтня 2015, 16:21

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr