Звернення голови Житомирської обласної ради Віталія Француза з нагоди Дня захисника України

1510121530Шановні жителі Житомирщини!

У час, коли Україна виборює територіальну цілісність та суспільну єдність, день 14 жовтня став великим державним святом, покликаним віддати належну вдячність і шану захисникам Вітчизни.

Саме вони – вірні сини та доньки народу – сьогодні воюють на передовій, стоять на сторожі державного кордону, повідомляють правдиву інформацію про дії ворога, матеріально допомагають українському війську, підтримують бойовий дух один одного і всіх нас, аби за жодних обставин не втрачати віри у перемогу.

Щиро дякуємо всім і кожному, кому випала доля захищати рідну землю у всі часи. Ви, шановні ветерани, не шкодуючи сил боролися за мир і встановили його на 70 років. Віримо, що сучасні захисники України, озираючись на поданий вами приклад героїзму, мужності, жертовності, також зможуть здобути мирне життя для своєї Батьківщини.

Як відомо, 14 жовтня – це і День українського козацтва, і річниця утворення Української Повстанської Армії, і свято Покрови Пресвятої Богородиці, яка вважається покровителькою України. Нині, як і наші пращури, звертаємося до неї, просячи про заступництво. Хай же Пресвята Богородиця почує наші молитви, вбереже захисників України від ворожої зброї, нещасних випадків, ран та смертей, а весь наш народ – від зла.

У цей день схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих захисників. Обіцяємо бути гідними їхнього подвигу.

Бажаю всім нам миру, порозуміння, взаємоповаги, любові один до одного.

Із Днем захисника України, дорогі співвітчизники!

Останнє оновлення: Вівторок, 13 жовтня 2015, 17:12

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr