Президія обласної ради узгодила питання 34-ї сесії

prez34 4Засідання президії відбулося 12 жовтня. Голова обласної ради Віталій Француз повідомив про те, що на розгляд чергової сесії вноситься близько 40 питань.

Члени президії узгодили окремі питання та проекти рішень, зокрема щодо внесення змін до обласного бюджету на 2015 рік. Так, президія погодила виділення коштів у сумі 868 тис. грн. на будівництво приміщення в обласній клінічній лікарні ім. О. Ф. Гербачевського для встановлення комунального магнітно-резонансного томографа. Як повідомив голова обласної ради, ці кошти були передбачені на створення відділення радіаційного захисту населення для потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС – 600 тис. грн. – та на придбання медичного обладнання для Житомирського обласного стоматологічного об’єднання – 268 тис. грн. «Обласна рада має прийняти кардинальне рішення, аби довести справу до кінця та встановити в обласній лікарні комунальний МРТ. Разом із тим, обласна рада повинна докласти зусиль, щоб кошти, які у зв’язку з цим будуть перенаправлені, у наступному році обласна лікарня та стоматоб’єднання отримали», - сказав Віталій Француз.

prez34 2

Президія погодила внесення на розгляд сесії питання щодо виділення 600 тис. грн. для створення матеріального резерву – придбання паливно-мастильних матеріалів, що використовуватимуться у надзвичайних ситуаціях.

prez34 3

Обласна рада планує внести зміни до Програми матеріально-технічного забезпечення роти охорони, 10-го батальйону територіальної оборони, частин ЗСУ, підрозділів органів внутрішніх справ та СБУ, в межах яких будуть виділені 119-ти тис. грн. на придбання батарей до безпілотників. Внесуть зміни і до Програми забезпечення відкритості в діяльності обласної державної адміністрації, обласної ради та розвитку інформаційної сфери області на 2013-2015 роки. Йдеться про виготовлення та розміщення на території області зовнішньої соціальної реклами.

34 сесія стане завершальною у роботі обласної ради шостого скликання. Вона розпочнеться о 10 годині 15 жовтня.

Прес-служба обласної ради

Останнє оновлення: Понеділок, 12 жовтня 2015, 15:36

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr