Талановитим франківцям вручили іменні стипендії

1 premia58 жовтня в Житомирському державному університеті імені Івана Франка вручили іменні стипендії шістьом студентам-відмінникам інституту філології та журналістики.

Голова Житомирської обласної ради Віталій Француз разом із фундаторами іменних стипендій Ольгою Сердюковою, Лесею Дорош-Мірошниковою, Зоєю Васильєвою та Володимиром Дебоєм вручили іменні стипендії кращим студентам ННІ філології та журналістики ЖДУ імені Івана Франка за виявлені глибокі та ґрунтовні знання з предметів філологічного та журналістського напрямів.
1 premia3

«Існування цієї премії, її вручення, наявність фундаторів, меценатів означає, що студентство, викладацький склад, керівництво ВНЗ не самі, є інші, хто заохочує вчитися на відмінно і бути цим стипендіатом», - сказав голова обласної ради. Також  Віталій Француз зазначив, що один із лауреатів цієї стипендії, Юлія Гуз, зараз успішно працює в Житомирській обласній раді та професійно висвітлює роботу представницького органу влади.
1 premia2
1 premia

Так, шестеро обдарованих і талановитих студентів-відмінників університету – Олена Горячко, Наталія Шевченко, Ольга Власенко, Марія Суй, Ярослав Слободенюк, Катерина Дейнека – отримали від фундаторів такі стипендії: імені О.Ольжича – за виявлені глибокі та ґрунтовні знання українського літературного процесу, імені професора М.Никончука – за особливі успіхи у вивченні сучасної української діалектології, за найкращі успіхи у процесі вивчення слов’янських мов та зарубіжної літератури, за професійне використання набутих знань з філології на практиці, а також імені Василя Остапчука – за найкращі успіхи у процесі вивчення дисциплін видавничо-журналістського циклу.
1 premia4

Зазначимо, що ці стипендії призначаються рішенням дирекції Інституту на основі подання кандидатур студентів відповідними кафедрами за участю фундаторів стипендій. Усього з моменту  заснування  іменних стипендій, а це 2007 рік, ННІ філології та журналістики ЖДУ м.. І.Я. Франка їх лауреатами стали 45 студентів-відмінників, які склали на «відмінно» не менше трьох останніх сесій поспіль.
1 premia6

У святі взяли участь проректор з наукової роботи Житомирського державного університету ім. І.Франка, професор Наталія Сейко, директор навчально-наукового інституту філології та журналістики Віктор Мойсієнко, викладачі, студенти, представники засобів масової інформації.

 Прес-служба обласної ради

Останнє оновлення: Четвер, 08 жовтня 2015, 12:46

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr