Привітання голови обласної ради Віталія Француза з нагоди 1131-ї річниці міста Житомир

01Шановні жителі славного Житомира!

Дорогі гості обласного центру!

Сьогодні наше місто відзначає чергову річницю від дати свого заснування. Щороку на теплі вересневі дні припадає це свято, яке по праву є найбільшою подією міського масштабу.

День міста – це не просто розваги і відпочинок, це добра традиція об’єднання громади міста та всіх, кого з Житомиром пов’язала доля. Нині ми єднаємося у любові до рідного краю, ідентифікуємо себе частиною його і пишаємося цим.

Говорячи про Житомир, не можна не згадати його прадавню історію, початок якої ведемо ще з 884-го року. Знаємо, що у нашому місті формувалася українська державність, а його жителі завжди були національно свідомими. Так є і тепер.

У нашій області місто Житомир є осередком культури, освіти, науки, сучасних технологій, економіки, промислового виробництва тощо. Обласний центр – це обличчя нашого краю, а тому всі ми маємо докладати зусиль для того, щоб воно завжди залишалося молодим, красивим, чистим.

Віримо, що в усі часи Житомир житиме в мирі і добробуті, адже його жителі – це мужні, відомі на всю Україну, захисники та працьовиті фахівці у всіх галузях суспільного побуту.

Дякуємо невтомним рукам житомирян, їхньому розуму і натхненню, які щоденно творять історію рідного міста.

Зі святом, дорогі жителі Житомира! Хай наше місто оминають негаразди, з нами буде мир, достаток і Божа ласка!

Голова Житомирської

обласної ради                                                                                                       Віталій Француз

Останнє оновлення: П'ятниця, 11 вересня 2015, 15:29

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr