Президія обласної ради сформувала перелік питань для розгляду на 33-ій сесії

pr32 5Минулого тижня завершили роботу засідання постійних комісій. 7 вересня відбулося засідання президії обласної ради.

Члени президії – голови постійних комісій обласної ради та голови фракцій – розглянули основний перелік питань та перелік питань, які можуть бути внесені додатково, під час роботи сесії. Також узгодили окремі питання та проекти рішень, які мали різні рекомендації постійних комісій.

Голова обласної ради Віталій Француз повідомив депутатам про те, що на сесію підготовлено 65 питань, які були опубліковані за 20 робочих днів до сесії, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації». Є також 16 питань, які були внесені після 20-ти робочих днів, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування».

Президія уважно вивчила всі питання, давши доручення та рекомендації щодо доопрацювання деяких із них відповідними органами та структурами.

Отож, на черговій сесії, що відбудеться 10 вересня, депутатський корпус розгляне 81 питання. Сесія розпочне роботу о 10 годині.

Прес-служба обласної ради

Останнє оновлення: Понеділок, 07 вересня 2015, 15:46

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr