Графік засідання конкурсних комісій на заміщення вакантних посад

33319Засідання конкурсних комісій на заміщення вакантних посад керівників підприємств, установ, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області відбудуться у прес-центрі обласної ради 9 вересня.

№ з/п Назва комісії Питання, що вносяться на розгляд комісії Дата і час проведення комісії
1.

Конкурсна комісія на заміщення вакантних посад керівників   закладів соціального захисту

1. Про розгляд документів, поданих претендентами на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади директораЖитомирського вищого професійного училища-інтернату Житомирської обласної ради. 

09.09.15

10-00

2.

Конкурсна комісія на заміщення вакантних посад керівників закладів охорони здоров’я

1. Про розгляд документів, поданих претендентами на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади головного лікаря Житомирської обласної психіатричної лікарні №1Житомирської обласної ради.

2. Про розгляд документів, поданих претендентами на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади головного лікаря Житомирської обласної психіатричної лікарні №2Житомирської обласної ради.

3. Про розгляд документів, поданих претендентами на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Обласна база спеціального медичного постачання»Житомирської обласної ради.

4. Про розгляд документів, поданих претендентами на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади начальника обласного бюро судово-медичної експертизиЖитомирської обласної ради.

5. Про погодження тексту оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря обласного медичного центру вертебрології і реабілітації Житомирської обласної ради.

09.09.15

11-00

Останнє оновлення: Понеділок, 07 вересня 2015, 11:48

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr