Звернення голови Житомирської обласної ради Віталія Француза з нагоди Дня Незалежності України

2015 08 18den nezav 2Шановні жителі Житомирщини!

Щиро вітаю вас із найголовнішим державним святом – Днем Незалежності України.

Це свято увібрало в себе глибину віків, силу волі і духу наших предків на тернистому шляху історії. У 1991-му році український народ, зважаючи на суспільно-політичні обставини, здобув незалежність мирно.

24 роки тому перед усіма нами постало надважке завдання: зберегти територіальну цілісність, незалежність і суверенність Української держави, не допустити помилок минулого.

Але не все нам вдалося. Зрадники у середині країни та вороги ззовні спричинили розгортання війни. Агресором став північний сусід, який досі не змирився з тим, що Україна обрала європейське майбутнє, без можливості втручатися та диктувати умови.

Сучасна визвольна війна триває вже більше року. Наше військо за допомогою всіх небайдужих людей зуміло швидко відновити міць та неодноразово продемонструвати мужність і незламність. Військовослужбовці Збройних Сил, Національної Гвардії України, добровольчі підрозділи знають, що воюють за правду. Вони - кращі сини народу - жертвують своїм здоров’ям і життям за кожного з нас.

Цьогорічний День Незалежності – це свято зі сльозами на очах. Це гостре нагадування про те, що кожен щоденно має докладати зусилля, аби це свято було, аби в цілісній Україні був мир і спокій, а люди жили заможно і щасливо.

Схилімо голови перед пам’яттю загиблих захисників, помолімося за всіх, хто боронить нашу державу. Дякуємо тим, хто повернувся живий, а також всім простим людям за допомогу і підтримку.

Віримо, що правда неодмінно переможе.

З Днем Незалежності!

Слава Україні!

Останнє оновлення: П'ятниця, 21 серпня 2015, 21:28

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr