Інформація про засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету і комунальної власності

11 лютого  2011 року  відбулося засідання постійної комісії з  питань бюджету і комунальної власності.

Депутати розглянули проект рішення обласної ради про зміну назви та затвердження Статуту обласного медичного центру вертебрології і реабілітації Житомирської обласної ради.

Заслухано питання щодо призначення виконуючого обов’язки директора комунального підприємства «Обласна база спецмедпостачання».

Розглянуто питання щодо надання дозволів на списання основних засобів з балансів установ, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Депутати розглянули звернення управління Пенсійного фонду України в Корольовському районі м. Житомира та управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Житомирській області щодо передачі   приміщень  у державну власність.

Розглянуто звернення орендарів щодо застосування коефіцієнта 0,7 до орендних ставок та щодо встановлення орендної плати на 2011 рік у розмірі 1 грн.

На засіданні комісії розглянуто питання про надання пільги з орендної плати підприємству інвалідів «Гарантія» та благодійному фонду «Заложники Чорнобиля».

Заслухано звернення управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення  від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації щодо оренди майна спільної власності територіальних громад області.

Депутати розглянули питання про надання погодження головному фінансовому управлінню облдержадміністрації на розміщення тимчасово вільних коштів обласного бюджету  на депозитних рахунках в установах банку.

Також розглянуто звернення начальника головного управління житлово-комунального господарства та енергозбереження облдержадміністрації щодо покращення виконання регіональної програми рятування людей на водних об’єктах.

З усіх розглянутих питань постійна комісія прийняла відповідні рекомендації.

Вів засідання  голова постійної комісії  Ломаков Г.М.

У роботі постійної комісії взяв участь заступник голови обласної ради Чигир М.А.


Останнє оновлення: П'ятниця, 10 серпня 2012, 14:16

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr