Відбулось виїзне засідання «круглого столу»

 

На базі Новозаводської сільської ради Червоноармійського району 21 січня відбулося виїзне засідання «круглого столу» під керівництвом голови обласної ради  Йосипа Запаловського, першого заступника голови обласної ради Володимира Арешонкова та головного редактора газети «Житомирщина» Дмитра Панчука. Тема зустрічі була запропонована така: «Шляхи удосконалення роботи місцевих рад у вирішенні актуальних завдань територіальних громад».
Перед початком засідання учасники  «круглого столу» ознайомились із інфраструктурою населеного пункту, побували на підприємстві ТОВ «Укрелкопласт», на якому виробляються урни та корзини для сміття.
У ході жвавої дискусії було обговорено чимало питань. Зокрема, і про благоустрій села, безробіття у сільській місцевості, газифікація, відновлення роботи клубів та ФАПів.
Депутати Новозаводської сільської ради, які були у повному складі присутні на засіданні, розказували про свою участь у забезпеченні життєдіяльності територіальної громади.
Голова обласної ради Йосип Запаловський високо оцінив роботу сільських та селищних голів та дав деякі поради.
"Ви всі професіонали своєї справи. Вам просто треба активізувати депутатський корпус, наше завдання проблеми ваші почути і вам допомогти. Оце  і була мета нашого візиту", - зазначив Йосип Запаловський.
За словами Йосипа Антоновича, місцева громада – це той осередок, де кожна людина має почуватися, наче у рідній оселі. Задля цього депутатам місцевих рад слід повною мірою використовувати господарські права і повноваження.
Також голова обласної ради закликав посадовців на місцях будувати вертикаль відповідальності в органах місцевого самоврядування, аби працювати в одному напрямку та активно допомагати громадам.

 Останнє оновлення: П'ятниця, 10 серпня 2012, 14:16

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr