З відкритим серцем до кожної дитини

 

В обласному будинку дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишились без батьківського піклування 17 грудня відбулось засідання координаційної ради з питань сім’ї, демографічного розвитку, гендерної рівності при голові обласної державної адміністрації та обласного клубу ділових жінок присвячене Дню Святого Миколая. У святковому засіданні взяли участь голова Житомирської обласної ради Йосип Запаловський, заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Балюрко.
Ця зустріч є початком акції «З відкритим серцем до кожної дитини»в Житомирській області. Ця започаткована за ініціативи Президента України Віктора Януковича до дня Святого Миколая.
Гості свята вручили малечі подарунки.
Також на цьому заході були вручені посвідчення батьків та дітей з багатодітних сімей двом матерям - героїням: Надії Сергіївні Присяжнюк та Ніні Петрівна Данильченко.
Загалом же у Житомирській області проживає 9 тисяч 988 багатодітних матерів та 3 тисячі 778 матерів, які мають звання „Мати –героїня”.
Під час свого виступу Йосип Запаловський наголосив, що держава і влада на місцях має більше уваги приділяти діткам, які виховуються в інтернатних закладах.


 


Останнє оновлення: П'ятниця, 10 серпня 2012, 14:16

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr