Відбулось перше засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету і комунальної власності

25 листопада  2010 року відбулося перше засідання постійної комісії з питань бюджету  і комунальної власності у 6 скликанні Житомирської обласної ради.
Депутати розглянули інформацію  головного фінансового управління облдержадміністрації щодо надходжень до обласного бюджету від орендної плати за 9 місяців 2010 року.
Розглянуто  ряд питань, підготовлених  головним управлінням економіки облдержадміністрації, зокрема:

- інформація про використання комунального майна;

- про проведення поліпшень стану окремих приміщень комунальної власності.

На комісії розглянуто питання про застосування коефіцієнта 0,7 до орендних ставок та звернення  щодо надання пільг  з орендної плати.
Депутати рекомендували надати згоду на передачу житлових будинків, що не увійшли до статутного фонду ВАТ «Житомирський м’ясокомбінат» і перебувають на його балансі, у комунальну власність територіальної громади міста Житомира.
Розглянуто звернення голови ліквідаційної комісії комунального підприємства «Тетерів-Агро» Житомирської обласної ради щодо  зниження ціни об’єктів продажу.
З усіх питань постійна комісія прийняла відповідні рекомендації. Також було прийнято рішення про створення робочої комісії у складі депутатів обласної ради, фахівців та спеціалістів управлінь обласної державної адміністрації для вивчення питання щодо ефективності діяльності комунальних підприємств Житомирської обласної ради.
Вів засідання  голова постійної комісії  Григорій Ломаков.
У роботі постійної комісії взяв участь  голова обласної ради Йосип Запаловський.


Останнє оновлення: П'ятниця, 10 серпня 2012, 14:16

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr