Йосип Запаловський: Формального розгляду та прийняття обласних програм більше не буде

«Зробити усе, аби кожен житель області, у кожному населеному пункті відчув, що проводиться  реальна робота: будується або ремонтується школа чи заклад культури, дорога чи автобусна зупинка, фельдшерсько-акушерський пункт чи спортивний заклад », - наголосив сьогодні у своєму виступі під час засідання обласного комітету з економічних реформ голова обласної ради Йосип Запаловський.
Заступник голови облдержадміністрації Ігор Орлов презентував проект Програми економічного і соціального розвитку області на 2011 рік. Як було зазначено, регіональна економічна політика в області буде спрямована на таких основних напрямах: збільшення обсягів виробництва у галузях виробничої сфери, сприяння у залученні інвестицій в економіку області та подальшому розвитку підприємницької діяльності, забезпечення розвитку виробничої та соціальної інфраструктури, підвищення стандартів життя населення та реалізація пріоритетних напрямів державної регіональної політики.
Також голова обласної ради акцентував увагу присутніх на тому, що більше формального розгляду та прийняття програм не буде. «До їх розробки відтепер матиме можливість долучитися кожен житель регіону», - сказав Йосип Запаловський.
Кожна програма буде реальною, виваженою і сприятиме вирішенню проблем Житомирщини.
Учасникам засідання, а це були науковці, представники бізнесу, громадських організацій та об’єднань, керівники управлінь обласної державної адміністрації, поставлено завдання вивчити представлені на розгляд програми, внести, за необхідності, зміни до них. «Прошу уважно їх переглянути, бо з ними нам доведеться працювати наступні роки», - підкреслив Йосип Антонович.Останнє оновлення: П'ятниця, 10 серпня 2012, 14:16

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr