Презентовано книгу спогадів про одного із розбудовників Житомирщини – Василя Ямчинського

24 листопада у приміщенні обласної ради громадськості було презентовану нову книгу Антолія Стрільчук  «Батьківський поріг». Анатолій Стрільчук відомий в області журналіст, редактор баранівської газети «Слово Полісся».
«Батьківський поріг» - це  книга-розповідь про видатного нашого земляка Василя Ямчинського, про історію нашої рідної Житомирщини.
Відвідав презентацію і голова Житомирської обласної ради Йосип Запаловський, який у своєму виступі зазначив, берегти пам’ять про тих, хто розбудовував наш регіон, хто створював авторитет області – наш обов’язок.
«Одним із принципів, яким потрібно керуватись у житті – це  пам’ятаючи про минуле,  дбати про майбутнє», - звернувся до присутніх Йосип Антонович.
Депутатський корпус обласної ради 5 скликання у березні 2010 року ухвалив рішення «Про заходи з увічнення пам’яті Кавуна В.М. та Ямчинського В.М» .

Довідково : Василь Миколйович Ямчинський - голова виконкому Житомирської обласної ради народних депутатів 18-20 скликань. За часи його керування областю споруджувались нові промислові об’єкти, потужно розвивалось льонарство, хмелярство.
 


Останнє оновлення: П'ятниця, 10 серпня 2012, 14:16

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr