Статті

Список депутатів обласної ради, обраних у багатомандатному виборчому окрузі

Список
депутатів Житомирської обласної ради шостого скликання,
обраних у багатомандатному виборчому окрузі

№з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Назва фракції

1

Алексєєвич Тетяна Миколаївна

«Комуністична партія України»

2

Андрійчук Юрій Андрійович

 позафракційний

3

Білецький Олег Миколайович

«Батьківщина»

4

Бутенко Сергій Григорович

позафракційний

5

Васьківський Сергій Володимирович

«Батьківщина»

6

Вашешніков Микола Олександрович

позафракційний

7

Величук Анатолій Іванович

позафракційний

8

Войтенко Архип Борисович

«Батьківщина»

9

Галатюк Олександр Євстафійович

«Батьківщина»

10

Годований Руслан Миколайович

«Батьківщина»

11

Гордійчук Віктор Петрович

«Комуністична партія України»

12

Гринчук Сергій Іванович

«Батьківщина»

13

Данилюк Наталія Адамівна

«Всеукраїнська Чорнобильська Народна Партія «За добробут та соціальний захист народу»

14

Долгих Ярослав Дмитрович

позафракційний

15

Запаловський Йосип Антонович

позафракційний

16

Іваницька Тетяна Володимирівна

позафракційний

17

Карпека Олег Олександрович

«Фронт Змін»

18

Карпінський Геннадій Іванович

«Фронт Змін»

19

Каширін Микола Леонтійович

позафракційний

20

Кондратюк Сергій Дмитрович

позафракційний

21

Корх Олег Вікторович

«Фронт Змін»

22

Куницький Віктор Генріхович

позафракційний

23

Куценко Руслан Павлович

позафракційний

24

Левицький Анатолій Володимирович

«Народна партія»

25

Литвин Петро Михайлович

«Народна партія»

26

Лушкін Володимир Андрійович

позафракційний

27

Марцун Олександр Миколайович

«Фронт Змін»

28

Мелашенко Анатолій Васильович

позафракційний

29

Мінаєв Артур Євгенійович

«Батьківщина»

30

Муженко Віктор Миколайович

позафракційний

31

Нагурний Василь Анатолійович

«Комуністична партія України»

32

Нестеровський Валерій Євгенович

позафракційний

33

Нехворовський Олександр Миколайович

«Всеукраїнська Чорнобильська Народна Партія «За добробут та соціальний захист народу»

34

Остап’юк Анатолій Васильович

«Народна партія»

35

Острожинський Валентин Євгенович

«Комуністична партія України»

36

Плосков Віктор Олександрович

«Батьківщина»

37 Поліщук В’ячеслав Іванович

«Фронт Змін»

38

Присяжнюк Роман Миколайович

позафракційний

39

Прокопчук Валерій Олексійович

«Батьківщина»

40

Рижук Сергій Миколайович

позафракційний

41

Розпутенко Андрій Дмитрович

«Всеукраїнська Чорнобильська Народна Партія «За добробут та соціальний захист народу»

42

Русак Василь Степанович

«Батьківщина»

43

Савченко Олександр Ілліч

«Всеукраїнська Чорнобильська Народна Партія «За добробут та соціальний захист народу»

44

Сіранчук Ігор Емільович

«Батьківщина»

45

Синьов Ігор Валерійович

позафракційний

46

Скавінська Наталія Гаврилівна

«Батьківщина»

47

Сосуля Валерій Петрович

«Народна партія»

48

Ставицький Едуард Анатолійович

позафракційний

49

Стах Василь Миколайович

«Всеукраїнська Чорнобильська Народна Партія «За добробут та соціальний захист народу»

50

   

51

Тарасюк Юрій Іванович

«Батьківщина»

52

Тітов Віктор Васильович

«Батьківщина»

53

Француз Віталій Йосипович

«Батьківщина»

54

Шадурська Олена Юріївна

«Батьківщина»

55

Шелюк Микола Іванович

«Комуністична партія України»

56

Яцкевич Володимир Михайлович

«Народна партія»

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr