Статті

Список депутатів обласної ради, обраних в одномандатних мажоритарних виборчих округах

Список
депутатів Житомирської обласної ради шостого скликання,
обраних в одномандатних мажоритарних виборчих округах

Номер виборчого округу

Прізвище, ім’я,

по батькові

Назва фракції

Андрушівський район

1

Олещенко Микола Миколайович

«Народна партія»

2

Пастовенський Олександр Вікторович

позафракційний

Баранівський район

3

Остудімов Анатолій Олександрович

«Народна партія»

4

Зелінський Роман Степанович

позафракційний

Бердичівський район

5

Збаражський Володимир Андрійович

позафракційний

6

Сухораба Василь Петрович

«Народна партія»

Брусилівський район

7

Шпакович Василь Іванович

«Народна партія»

8

Урангін Сергій Георгійович

позафракційний

Володарсько-Волинський район

9

Семенистий Володимир Стефанович

«Батьківщина»

10

Градовський Юрій Григорович

позафракційний

Ємільчинський район

11

Ткачук Володимир Ілліч

«Народна партія»

12

Балюрко Віктор Степанович

позафракційний

Житомирський район

13

Кулик Андрій Євтухович

позафракційний

14

Толстанов Олександр Костянтинович

позафракційний

Коростишівський район

15

Ломаков Григорій Миколайович

позафракційний

16

Никитюк Олександр Андрійович

позафракційний

Коростенський район

17

Нагорняк Володимир Васильович

позафракційний

Лугинський район

18

Озерчук Андрій Миколайович

«Батьківщина»

19

Будник Роман Петрович

позафракційний

Любарський район

20

Борщівський Михайло Іванович

позафракційний

21

Сабадаш Ігор Іванович

«Народна партія»

Малинський район

22

Перегуда Віктор Петрович

«Народна партія»

23

Диняк Сергій Васильович

позафракційний

Народицький район

24

Козін Віктор Васильович

позафракційний

Новоград-Волинський район

25

Вайсберг Юрій Рувімович

позафракційний

26

Нусбаум Степан Антонович

«Народна партія»

Олевський район

27

Ємченко Ганна Григорівна

позафракційний

28

Троц  Віктор Миколайович

позафракційний

Овруцький район

29

Луцюк Микола Миколайович

позафракційний

30

Тимошенко Микола Михайлович

«Комуністична партія України»

Попільнянський район

31

Дідківський Володимир Олександрович

«Народна партія»

32

Мітніцький Юрій Георгійович

«Батьківщина»

Радомишльський район

33

Харитончук Ігор Анатолійович

позафракційний

34

Гладиш Олександр Миколайович

«Народна партія»

Романівський район

35

Дейсан Микола Миколайович

«Народна партія»

36

Сич Наталія Омелянівна

позафракційний

Ружинський район

37

Зозуля Микола Петрович

«Народна партія»

38

Чигир Михайло Андрійович

«Комуністична партія України»

Червоноармійський район

39

Кропачов Дмитро Ігорович

позафракційний

40

Дяченко Андрій Васильович

позафракційний

Черняхівський район

41

Лисенко Олексій Юрійович

позафракційний

Чуднівський район

42

Сметанюк Богдан Степанович

позафракційний

43

Заруцький  Віктор Тадейович

«Батьківщина»

м.Бердичів

     

м.Житомир

45

Засік Григорій Борисович

«Батьківщина»

46

Рудь Петро Володимирович

позафракційний

м.Коростень

47

Куницький Василь Іванович

позафракційний

48

Бондарчук Юрій Станіславович

позафракційний

м.Малин

49

Чушенко Сергій Васильович

«Народна партія»

50

Гаманюк Анатолій Іванович

«Народна партія»

м.Новоград-Волинський

51

Сербін Петро Андрійович

позафракційний

52

Борис Василь Миколайович

«Народна партія»

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr