№ 475 Про списання житлового будинку


УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

 

 

Дев’ята     сесія                                                                                        VІ скликання
від  22.03.12   №   475

 

Про списання житлового
будинку

Керуючись статтею 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, враховуючи рішення Радомишльської міської ради від 28.02.08 № 45 “Про прийняття на баланс міської ради майна“, від 14.04.09 № 72 “Про передачу квартир у власність громадян, видачу свідоцтв про право власності на житло“, від 21.09.09 № 119 “Про передачу квартир у власність громадян, видачу свідоцтв про право власності на житло“ та рекомендації постійної  комісії  обласної  ради  з  питань  бюджету і комунальної власності  від 12.12.11, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл Радомишльській загальноосвітній школі-інтернату І-ІІ ступенів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, Житомирської обласної ради,  на списання з балансу житлового будинку за адресою: м. Радомишль, вул. Петрівська, 38.

2. Директору Радомишльської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, Житомирської обласної ради Предко Н.П. провести списання  житлового будинку з балансу установи відповідно до чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови обласної ради Чигиря М.А.

 

Голова ради                                                                                   Й.А. Запаловський

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr