№ 374 Про Порядок використання коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва
Україна

ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ

Восьма сесія

 

VI  скликання

від 15.12.11         № 374

 

 

Про Порядок використання
коштів, що надходять у порядку
відшкодування втрат
сільськогосподарського та
лісогосподарського виробництва

 

 

З метою своєчасного і цільового використання коштів, що надійшли на спеціальні рахунки місцевих рад у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, відповідно до частини другої статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", статті 209 Земельного кодексу України, комплексної довгострокової програми розвитку земельних відносин та охорони земель в Житомирській області на 2007-2015 роки, затвердженої рішенням 10 сесії обласної ради V скликання від 22.06.07 № 336, зі змінами, внесеними рішенням 4 сесії обласної ради VІ скликання від 17.03.11 № 133, враховуючи рекомендацію постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села від 31.08.11, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Порядок використання коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва (додається).

2. Рекомендувати районним, міським, сільським, селищним радам:

2.1. При використанні коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, прийняти відповідні порядки використання коштів на території адміністративно - територіальних утворень.

2.2. Для забезпечення системного підходу до використання коштів від сплати втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва рекомендувати в перелік робіт включати схеми землеустрою з техніко - економічним обґрунтуванням використання та охорони земель адміністративно-територіальних утворень, складання проектів консервації деградованих та малопродуктивних ґрунтів.

2.3. Інформувати щоквартально до 15 числа місяця, наступного за звітним кварталом, про хід виконання рішення та про надходження і використання коштів від сплати втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва головне управління Держкомзему у Житомирській області.

3. Головному управлінню Держкомзему у Житомирській області:

3.1. Подавати обласній раді розрахункові відомості вирахування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, які підлягають відшкодуванню.

3.2. Узагальнену інформацію про хід виконання рішення надавати обласній раді щоквартально до 20 числа місяця, наступного за звітним кварталом.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села.

 

Голова ради                                                                   Й.А. Запаловський

 

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr