№ 348 Про зміну назви та затвердження Положення про Житомирський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Житомирської обласної ради


УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Восьма  сесія                                                                                       VІ скликання
від 15.12.11  № 348

Про зміну назви та затвердження Положення
про Житомирський регіональний центр з фізичної
культури і спорту інвалідів «Інваспорт»
Житомирської обласної ради

 

Відповідно до ст. 17 Закону України  «Про фізичну культуру і спорт»,  постанови Кабінету Міністрів України від 20.07.11 № 766 «Деякі питання центрів з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» та ст.ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи подання обласної державної адміністрації від 17.11.11 № 7681/51/2-11, рекомендації постійних комісій обласної ради з гуманітарних питань від 08.12.11, з питань бюджету і комунальної власності від 12.12.11, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Змінити назву Житомирського обласного центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Житомирської обласної ради на Житомирський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Житомирської обласної ради.

2. Затвердити Положення про Житомирський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Житомирської обласної ради (додається).

3. Начальнику Житомирського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Житомирської обласної ради забезпечити здійснення державної реєстрації Положення, про що повідомити обласну раду в місячний термін.

4. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 

 Голова ради                                                                               Й.А. Запаловський

 

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr