№ 346 Про передачу рухомого та нерухомого майна за адресою: смт Чуднів, вул. Леніна, 108, у комунальну власність територіальної громади смт Чуднів


УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

 

 

Восьма    сесія                                                                                        VІ скликання
від 15.12.11  №  346

Про передачу рухомого та нерухомого
майна за адресою: смт Чуднів,
вул. Леніна, 108, у комунальну власність
територіальної громади смт Чуднів

Керуючись статтею 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, Законом України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної  власності“,  враховуючи   рішення  Чуднівської  селищної  ради   від  29.11.11 №  156 та рекомендації постійної  комісії  обласної ради з питань бюджету і комунальної власності  від 24.11.11, від 12.12.11, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати безоплатно рухоме та  нерухоме майно за  адресою: смт Чуднів,  вул. Леніна, 108, яке належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, з балансу комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради у комунальну власність територіальної громади смт Чуднів.

2. Приймання-передачу майна здійснити відповідно до чинного законодавства.

3. Начальнику комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків  Житомирської обласної ради Андрійчуку М.В. у місячний термін надати обласній раді акт приймання-передачі нерухомого майна.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності та заступника голови обласної ради Чигиря М.А.

 

Голова ради                                                                                   Й.А. Запаловський

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr