№ 337 Про зміну розміру орендної плати


УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Восьма сесія                                                                                       VI скликання
від 15.12.11 № 337

Про зміну розміру
орендної плати

Відповідно до статті 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи звернення Житомирської обласної дитячо-юнацької спортивної школи “Юність” від 07.11.11 № 21, Житомирської обласної громадської організації “Захист дітей війни” від 11.10.11 № 39, Житомирської обласної організації ветеранів від 17.10.11 № 156, рекомендації постійної 
комісії обласної ради з питань бюджету і комунальної власності від 12.12.11, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1.Встановити орендну плату у розмірі 1 грн. на рік:

1.1. Житомирській обласній дитячо-юнацькій спортивній школі “Юність” Житомирської обласної ради за користування приміщенням загальною площею 71,47 кв. м, яке перебуває на балансі Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи “Авангард” Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Фещенка-Чопівського, 10, на строк дії договору оренди.

1.2. Житомирській обласній громадській організації “Захист дітей війни” за користування приміщенням загальною площею 27 кв. м, яке перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. М.Бердичівська, 25, на строк дії договору оренди.

2. Встановити орендну плату у розмірі 1 грн. на рік на строк дії договору оренди Житомирській обласній організації ветеранів за умови зменшення орендованої площі до 30 кв. м загальної площі.

3.    Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності та заступника голови обласної ради Чигиря М.А.

 

Голова  ради                                                                                 Й.А. Запаловський

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr