№ 335 Про створення КУ "Коростенського геріатричного пансіонату для ветеранів війни та праці" Житомирської обласної ради та затвердження Положення про КУ "Коростенський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці" Житомирської обласної ради


Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Восьма сесія                                                                                        VI скликання
від 15.12.11 № 335

Про створення комунальної установи
«Коростенський геріатричний пансіонат
для ветеранів війни та праці»
Житомирської обласної ради та
затвердження Положення про комунальну
установу «Коростенський геріатричний
пансіонат для ветеранів війни та праці»
Житомирської обласної ради

Відповідно до ст.ст. 43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи пропозицію обласної державної адміністрації від 07.11.11 № 7387/31/2-11,  рекомендації постійних комісій обласної ради з питань бюджету і комунальної власності від 12.12.11, з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів  від 08.12.11, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Створити комунальну установу «Коростенський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці» Житомирської обласної ради на базі Коростенського центру соціального захисту та реабілітації громадян похилого віку.

2. Затвердити Положення про комунальну установу «Коростенський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці» Житомирської обласної ради (додається).

3. Директору комунальної установи «Коростенський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці» Житомирської обласної ради забезпечити здійснення державної реєстрації Положення, про що повідомити обласну раду в місячний термін.

4. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 

 Голова ради                                                                               Й.А. Запаловський

 

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr