№ 322 Про Комплексну програму регіонального розвитку Житомирської області на 2012-2015 роки


Україна
ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
Р І Ш Е Н Н Я

Восьма сесія                                                                         VІ cкликання
від  15.12.11  № 322

Про Комплексну програму
регіонального розвитку
Житомирської області
на 2012-2015 роки

З метою реалізації завдань другого етапу Стратегії розвитку Житомирської області на період до 2015 року, затвердженої рішенням обласної ради від 23.04.08 № 503 «Про Стратегію розвитку Житомирської області на період до 2015 року», враховуючи подання обласної державної адміністрації від 21.11.11 № 7735/51/2-11, рекомендації постійних комісій обласної ради, обласна рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Комплексну програму регіонального розвитку Житомирської області на 2012-2015 роки згідно з додатком.

2. Визнати облдержадміністрацію відповідальним виконавцем Комплексної програми та розпорядником коштів обласного бюджету, а співвиконавцями – райдержадміністрації і міськвиконкоми.

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації, районним державним адміністраціям, органам місцевого самоврядування щороку передбачати у проектах обласного і місцевих бюджетів кошти на фінансування заходів та інвестиційних проектів, визначених у програмі додатками 1 і 2.

4. Головним управлінням, управлінням та службам обласної державної адміністрації,  територіальним представництвам центральних органів виконавчої влади, районним державним адміністраціям, органам місцевого самоврядування області забезпечити виконання завдань, заходів та інвестиційних проектів, визначених у Комплексній програмі регіонального розвитку Житомирської області на 2012-2015 роки.

5. Звіт обласної державної адміністрації про виконання Комплексної програми заслухати на сесії обласної ради у лютому 2016 року. Упродовж дії програми питання про хід реалізації її завдань і заходів періодично вносити на розгляд постійних комісій обласної ради.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради.

 

 Голова ради                                                                      Й.А. Запаловський

 

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr