№ 315 Про зміну назви та затвердження Статуту обласної комунальної установи Житомирський обласний перинатальний центр Житомирської обласної ради


Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА

РІШЕННЯ

 

 

Сьома   сесія                                                                                         VI  скликання

від  26.10.11  № 315

Про зміну назви та затвердження

Статуту обласної комунальної

установи Житомирський обласний

перинатальний центр

Житомирської обласної ради

 

 

Відповідно до ст. ст.  19, 29 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", ст.ст. 43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи пропозицію обласної державної адміністрації від 25.10.11 №7177/51/2-11, рекомендації постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів  та з питань бюджету і комунальної власності від 26.10.11, обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Змінити назву обласної комунальної установи «Житомирський обласний центр охорони здоров’я матері і дитини» Житомирської обласної ради  на обласну комунальну установу Житомирський обласний перинатальний центр Житомирської обласної ради та внести зміни до Статуту.

 

2. Затвердити Статут обласної комунальної установи Житомирський обласний перинатальний центр  Житомирської обласної ради в новій редакції (додається).

 

3. Головному лікарю обласної комунальної установи Житомирський обласний перинатальний центр  Житомирської обласної ради  Вайсбергу Ю.Р. забезпечити здійснення державної реєстрації Статуту, про що повідомити обласну раду в місячний термін.

 

4. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 

 

Перший заступник

голови ради                                                                               В.Ю. Арешонков

 

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr