№ 269 Про передачу в оренду цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Обласний лікувально-оздоровчий реабілітаційний центр “Полісся” Житомирської обласної ради


УКРАЇНА

 

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА

 

РІШЕННЯ

 

Шоста сесія                                                                                     VI скликання

 

від 08.09.11 № 269

 

Про передачу в оренду цілісного

майнового комплексу комунального

підприємства “Обласний лікувально-оздоровчий

реабілітаційний центр “Полісся”

Житомирської обласної ради

 

Відповідно до законів України “Про оренду державного та комунального майна” та  “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради, обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл на передачу в оренду цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Обласний лікувально-оздоровчий реабілітаційний центр “Полісся” Житомирської обласної ради.

 

2. Комунальному підприємству “Агенція з питань регіонального розвитку” Житомирської обласної ради забезпечити:

2.1. Проведення (на конкурсних засадах) незалежної оцінки вартості цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Обласний лікувально-оздоровчий реабілітаційний центр “Полісся” Житомирської обласної ради.

2.2. Розміщення в газеті “Житомирщина” та інших ЗМІ оголошення про намір передати в оренду цілісний майновий комплекс комунального підприємства “Обласний лікувально-оздоровчий реабілітаційний центр “Полісся” Житомирської обласної ради.

 

3. У випадку надходження заяви (або заяв ) на оренду з повним пакетом документів доручити:

3.1. Голові обласної ради укласти, згідно з чинним законодавством, договір оренди цілісного майнового комплексу комунального  підприємства “Обласний лікувально-оздоровчий реабілітаційний центр “Полісся” Житомирської обласної ради строком на 5 років за орендною платою, встановленою відповідно до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області.

 3.2. Директору комунального  підприємства “Обласний лікувально-оздоровчий реабілітаційний центр “Полісся” Житомирської обласної ради здійснити організаційно-правові заходи щодо припинення діяльності комунального підприємства  “Обласний лікувально-оздоровчий реабілітаційний центр “Полісся” Житомирської обласної ради шляхом його реорганізації через приєднання до суб'єкта господарювання, який буде визначено для укладення договору оренди цілісного майнового комплексу.

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності та заступника голови ради Чигиря М.А.

 

 

Голова  ради                                                                                 Й.А. Запаловський

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr