№ 254 Про передачу об’єкта незавершеного будівництва за адресою: м. Бердичів, вул. Шевченка, 60, у комунальну власність територіальної громади міста Бердичева

УКРАЇНА

 

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА

 

РІШЕННЯ

 

 

Шоста    сесія                                                                                          VІ скликання

 

від  08.09.11  №  254

 

Про передачу об’єкта незавершеного

будівництва за адресою: м. Бердичів,

вул. Шевченка, 60, у комунальну власність

територіальної громади міста Бердичева

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, враховуючи подання обласної державної адміністрації від  29.07.11  №   5121/51/2-11,  рішення Бердичівської міської ради   від 08.09.10  №  967 “Про згоду на передачу об’єкта незавершеного будівництва”, рекомендації постійної комісії обласної ради з питань бюджету і комунальної власності  від 02.09.11, обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Передати безоплатно зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, з балансу головного управління будівництва та архітектури облдержадміністрації об’єкт незавершеного будівництва акушерського корпусу за адресою: м. Бердичів, вул. Шевченка, 60  (первісна балансова  вартість 497221,15 грн.), у комунальну власність територіальної громади міста Бердичева.

2.  Начальнику головного управління будівництва та архітектури облдержадміністрації  Галайку В.В.  здійснити передачу  об’єкта незавершеного будівництва відповідно до чинного законодавства та у місячний термін надати обласній раді акт приймання-передачі.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності та заступника голови обласної ради Чигиря М.А.

 

 

Голова  ради                                                                                   Й.А. Запаловський

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr