№ 248 Про Програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2011-2014 роки

УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

 

Шоста сесія                                                                                      VI скликання

 

від 08.09.11        №248

 

Про Програму реформування

і розвитку житлово-комунального

господарства на 2011-2014 роки

 

Відповідно до Закону України „Про внесення змін до Закону України „Про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на  2009-2014 роки”, з метою здійснення державної політики з реформування  житлово-комунального господарства, підвищення ефективності та  надійності його функціонування, забезпечення сталого розвитку та  задоволення потреб населення і господарського комплексу в житлово-комунальних послугах  відповідно до встановлених нормативів і національних стандартів, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань  соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності та середнього і малого бізнесу від 02.09.11 ,  обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства Житомирської області на 2011-2014 роки (додається).

 

2. Рекомендувати райдержадміністраціям, міськвиконкомам  щороку при формуванні місцевих бюджетів передбачати кошти на фінансування заходів по реалізації Програми.

 

3.   Контроль   за   виконанням   рішення  покласти  на постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності та середнього і малого бізнесу,  заступника голови ради Чигиря М.А.

 

 

 

Голова  ради                                                                  Й.А. Запаловський

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr