Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІ
ШЕННЯ

П’ята сесія

 

VІ скликання

від 17.05.11     №  210

 

 

Про нормативи збору за
спеціальне використання
лісових ресурсів
місцевого значення

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 72, 73, 77 Лісового кодексу України, пункту 331.11, статті 331 Податкового кодексу України та з метою збільшення надходжень до місцевих бюджетів області, відтворення, збереження і раціонального використання лісосировинних ресурсів, враховуючи рекомендацію постійної комісії обласної ради  з питань Чорнобильської катастрофи, екології та використання природних ресурсів від 06.05.11,0обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити нормативи збору за спеціальне використання лісових ресурсів при здійсненні побічних лісових користувань і заготівлі другорядних лісових матеріалів згідно з додатком.

2. Суб’єктам підприємницької діяльності при здійсненні ними побічних лісових користувань та заготівлі другорядних лісових матеріалів проводити спеціальне використання лісових ресурсів відповідно до Порядку спеціального використання лісових ресурсів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.07 № 761 «Про врегулювання питань щодо спеціального використання лісових ресурсів».

3. Збір за спеціальне використання лісових ресурсів при здійсненні побічних лісових користувань і заготівлі другорядних лісових матеріалів зараховувати в розмірі 100 відсотків до місцевих бюджетів за місцем заготівлі лісових ресурсів.

4. Районним державним адміністраціям та органам місцевого самоврядування рекомендувати спрямовувати 50 відсотків коштів, що надходять від зборів за спеціальне використання лісових ресурсів при здійсненні побічних лісових користувань і заготівлі другорядних лісових матеріалів, державним підприємствам лісового господарства, на території яких, згідно з виданими лісовими квитками, використовуються лісові ресурси, для фінансування державної програми «Ліси України» в Житомирській області на період 2002 – 2015 років затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації від 15.06.01 № 405.

5. Установити, що збір громадянами у лісах дикорослих трав’яних рослин, квітів, грибів, ягід, горіхів та інших плодів для власного споживання належить до загального використання лісових ресурсів і проводиться безкоштовно.

6. Координацію роботи з виконання рішення обласної ради покласти на державну податкову адміністрацію в Житомирській області (Куслій В.О.).

7. Контроль за фактичними обсягами використання лісових ресурсів місцевого значення покласти на лісову охорону Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства,  державну податкову адміністрацію в Житомирській області, державне управління охорони навколишнього природного середовища в Житомирській області та управління внутрішніх справ України в Житомирській області.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань Чорнобильської катастрофи, екології та використання природних ресурсів.

 

 

Голова ради                                                                                     Й.А. Запаловський

 

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr