УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

 

П’ята сесія                                                                                     VI скликання
від 17.05.11 № 192

 

Про надання пільг

з орендної плати

 

Відповідно до статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи клопотання Житомирської організації Національної спілки письменників України, релігійної місії “Карітас-Спес” та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань бюджету і комунальної власності  від 07.04.11, обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати пільгу з орендної плати, встановивши її у розмірі 1 грн.  на рік, Житомирській організації Національної спілки письменників   України за користування приміщенням загальною площею 19,4 кв. м, яке перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 2, з 01.01.11 по 31.12.11.

2. Надати пільгу з орендної плати, встановивши її у розмірі 1 грн. на місяць, релігійній місії “Карітас-Спес” за користування приміщенням загальною площею 345,1 кв. м, яке перебуває на балансі комунального підприємства “Обласна база спеціального медичного постачання”  і знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Комерційна, 2, з 01.04.11 по 30.04.11.

 3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності та заступника голови ради Чигиря М.А.

 

 

Голова  ради                                                                                 Й.А. Запаловський

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr