УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ


П'ята сесія                                                                                        VІ скликання

від  17.05.11         № 174

Про внесення змін до рішення обласної ради
від 23.03.04 № 384 "Про проведення обласного
конкурсу серед сільських і селищних рад
на кращий санітарний стан та благоустрій території",
 з урахуванням  змін та доповнень

 

 

Відповідно до  статті 43 Закону України  "Про  місцеве  самоврядування в Україні", враховуючи  пропозиції голів депутатських фракцій обласної ради, рекомендації  постійних  комісій  обласної  ради  з  питань бюджету і комунальної власності від 12.05.11,  з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності та середнього і малого бізнесу від 12.05.11 , обласна рада

 

ВИРІШИЛА :

1. Внести зміни до рішення обласної ради від 23.03.04 № 384 "Про проведення обласного конкурсу серед сільських і селищних рад на кращий санітарний стан та благоустрій території", з урахуванням змін та доповнень, виклавши його у новій редакції:

"1. Щорічно проводити обласний конкурс серед сільських і селищних рад на кращий санітарний стан і благоустрій території.

2. Затвердити Положення про проведення щорічного обласного конкурсу серед сільських і селищних рад на кращий санітарний стан та благоустрій території згідно з додатком 1.

3. Для підведення підсумків обласного конкурсу утворити обласну комісію та затвердити її у складі згідно з додатком 2.

4. Районним радам, райдержадміністраціям, обласній комісії забезпечити проведення конкурсу та підведення його підсумків згідно з Положенням.

5. Сільським і селищним радам активізувати  участь у щорічному обласному конкурсі на кращий санітарний стан та благоустрій території, покращити діяльність рад,  виконкомів, громадськості у проведенні робіт з поліпшення санітарного стану та благоустрою території, провести відповідну роботу щодо організації конкурсу серед депутатів на кращий виборчий округ, щодо утворення органів самоорганізації населення, залучення їх до наведення належного санітарного стану та благоустрою на відповідній території та об'єктах соціально-культурного призначення.

6. Управлінню у справах преси та інформації облдержадміністрації (Осницька Т.В.), редакції газети "Житомирщина" (Панчук Д.О.), обласній державній телерадіокомпанії (Бойко В.Я.) висвітлювати хід проведення конкурсу на кращий санітарний стан та благоустрій території.

7. Рекомендувати громадським об'єднанням області проводити належну організаторську, роз'яснювальну роботу щодо залучення населення області до наведення чистоти і порядку у кожному населеному пункті, на  кожному подвір'ї, оздоровлення довкілля та поліпшення його санітарного стану.

8.   Головному    фінансовому     управлінню      облдержадміністрації (Ємченко Г.Г.) щорічно передбачати 100 тис.грн. в обласному бюджеті для нагородження переможців обласного конкурсу, з них: 18 тис.грн. для нагородження шести сільських (селищних) голів, які визнані переможцями конкурсу (по 4 тис.грн. кожному за перше місце, по 3 тис.грн. кожному за друге місце, по 2 тис.грн. кожному за третє місце), 82 тис.грн. - виділення субвенції сільським, селищним радам, які стали переможцями конкурсу.

Розпорядником даних коштів є обласна рада.

9. Рішення обласної ради від 26.06.08 № 605 " Про внесення змін до рішення обласної ради від 23.03.04 № 384 " Про проведення обласного конкурсу серед сільських і селищних рад на кращий санітарний стан та благоустрій території", від 09.09.09 № 929 "Про внесення змін до рішення обласної ради від 26.06.08 № 605 " Про внесення змін до рішення обласної ради від 23.03.04 № 384 " Про проведення обласного конкурсу серед сільських і селищних рад на кращий санітарний стан та благоустрій території", від 18.03.10 № 1064 "Про внесення змін до рішення обласної ради від 23.03.04 № 384 " Про проведення обласного конкурсу серед сільських і селищних рад на кращий санітарний стан та благоустрій території", з урахуванням змін та доповнень" визнати такими, що втратили чинність.

10. Контроль  за   виконанням  рішення  покласти   на   першого  заступника голови обласної ради Арешонкова  В.Ю."

 

 

Голова ради                                                                    Й.А. Запаловський

 

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr