УКРАЇНА

 

ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА

 

РІШЕННЯ

 

П’ята сесія                                                                  VІ скликання

від   17.05.11          № 172

 

Про заборгованість перед

обласним бюджетом

 

У зв’язку з необхідністю проведення заходів, спрямованих на підтримання в належному стані об’єктів спільної власності територіальних громад області, керуючись ст.ст. 43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендацію постійної комісії обласної ради з питань бюджету і комунальної власності від  12.05.11 , обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Зменшити в 2011 році заборгованість перед обласним бюджетом від оренди нерухомого майна, яке перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради, у сумі 492,9 тис. грн.

 

2. Дозволити комунальному підприємству по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради зарахувати витрати у сумі 492,9 тис. грн., пов’язані з виконанням окремих рішень Житомирської обласної ради з питань передачі на баланс підприємства об’єктів спільної власності територіальних громад області, в рахунок заборгованості  підприємства перед обласним бюджетом по сплаті за оренду нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад області, згідно з додатком.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності та першого заступника голови обласної ради Арешонкова В.Ю.

 

 

 

Голова ради                                                                Й.А. Запаловський

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr