Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

 

П’ята сесія                                                                                            VI скликання

від 17.05.11           №  168

 

Про  обласну комплексну Програму
забезпечення пожежної безпеки на
2011-2015 роки

 

З метою посилення протипожежного захисту і зміцнення матеріально-технічної бази підрозділів державної пожежної охорони області, враховуючи подання голови обласної державної адміністрації   від  06.05.11 № 3046/51/2-11,
рекомендації постійних комісій обласної ради з питань законності, правопорядку і прав людини від 11.05.11 та з питань бюджету і комунальної власності від 12.05.11, обласна рада

 ВИРІШИЛА:

1. Затвердити обласну комплексну Програму забезпечення пожежної безпеки на 2011-2015 роки (додається).

2.   Виконання       завдань     і    заходів      Програми       здійснювати      з   1 березня 2011 року.

3. Головним виконавцем та розпорядником коштів, які виділятимуться з обласного бюджету для виконання заходів Програми, визнати управління    МНС України в Житомирській області.

4. Рекомендувати органам місцевого самоврядування розробити та затвердити відповідні програми. Під час формування місцевих бюджетів на 2012 та наступні роки передбачити видатки на фінансування витрат, пов’язаних із реалізацією Програми, в межах можливостей місцевих бюджетів.

5. Керівникам відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації, органам місцевого самоврядування, керівникам підприємств, установ і організацій, управління МНС України в Житомирській області, визначених виконавцями заходів Програми, щороку до 1 липня та 1 січня інформувати обласну раду про хід її виконання.

6. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань законності, правопорядку і прав людини.

 

 

Голова ради                                                                          Й.А. Запаловський

 

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr