• Інформація по субсидії

  • Реформа місцевого самоврядування

  • Прийом громадян

  • Обговорюємо проекти

Пропонуємо використати право на зменшення витрат на оплату житлово-комунальних послугКалькулятор розрахунку розміру субсидії

 

ПОРЯДОК НАДАННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ ДОМОГОСПОДАРСТВАМ ОБЛАСТІ  (Завантажити)    

 Інструкція про порядок заповнення бланків для надання житлових субсидій

 

Бланки заяви про призначення субсидії та декларації про доходи і витрат Ви можете заповнити і надати особисто (або надіслати поштою) до місцевого управління соціального захисту населення.

       Органам соцзахисту забороняється вимагати від заявників інші документи, крім заяви та декларації. Всі додаткові документи будуть отримані органами соцзахисту у порядку обміну від Пенсійного фонду, Державної фіскальної служби та ін. Вам НЕ потрібно подавати інші документи самостійно.

      При виникненні додаткових питань відповіді на них Ви можете отримати у місцевому управлінні соціального захисту населення або за телефонами «гарячих ліній»: Урядової – 0-800-507-309, обласної – (0412) 24-14-08, кол-центру ПАТ ЕК «Обленерго» — (0412) 40-21-50, ПАТ «Житомиргаз» — (0412) 43-87-79.

     Також Ви можете дізнатися більше про програму житлових субсидій на сайті Міністерства соціальної політики України, на сайті Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ

ФРАНЦУЗ

Віталій Йосипович           -        другий  четвер  щомісяця, з 9-00 до 12-00  год., кімната 113

                    

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАДИ

Годований

Руслан Миколайович      -       друга п’ятниця  щомісяця, з 9-00 до 12-00 год., кімната 204

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ до Плану реалізації Стратегії розвитку Житомирської області на 2015 – 2017 роки

Пропозиції та зауваження до законопроектів від Житомирського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад

Пропозиції, озвучені на громадських слуханнях з обговорення Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної влади в Україні 21 березня 2014 року

Пропозиції до проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, надані Черняхівською районною радою

Проект Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні (Редакція від 14.03.2014)

Про створення обласної робочої групи з питань підготовки, популяризації та проведення реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

Проект Закону України «Про право територіальних громад на об’єднання»

Проект Закону України «Про співробітництво територіальних громад»

Останні новини

№ 80 Про припинення комунального підприємства „Обласна база спеціального медичного постачання” шляхом перетворення

Україна

 

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА

 

РІШЕННЯ

 

Четверта сесія                                                                                                                                                        VI скликання

від 17.03.11 №80

 

Про припинення комунального

підприємства „Обласна база

спеціального медичного

постачання”  шляхом

перетворення

 

 

Керуючись ст. ст. 43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст. 104 - 108 Цивільного кодексу України, ст. ст. 56 - 59 Господарського кодексу України, враховуючи подання обласної державної адміністрації від 10.03.11 № 1536/51/2-11, рекомендації постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від 10.03.11, з питань бюджету та комунальної власності                 від 14.03.11, обласна рада

 

 

ВИРІШИЛА:

 

1.  Припинити юридичну особу – комунальне підприємство „Обласна база спеціального медичного постачання” (юридична адреса: 10019, Україна,                     м. Житомир, вул. Комерційна, 2), шляхом його перетворення в комунальну установу „Обласна база спеціального медичного постачання” Житомирської обласної ради.

2. Передати майно, права і обов’язки комунального підприємства „Обласна база спеціального медичного постачання” правонаступнику - комунальній установі „Обласна база спеціального медичного постачання” Житомирської обласної ради згідно з передавальним актом.

3.  Затвердити комісію з припинення комунального підприємства „Обласна база спеціального медичного постачання” у складі:

Гришковець                                     - директор комунального підприємства

Володимир Володимирович              „Обласна база спеціального медичного

постачання” (ідентифікаційний

номер  ), голова комісії;

Полубінська                                      - головний бухгалтер комунального

Лідія Федорівна                                   підприємства „Обласна база спеціального

медичного постачання”

(ідентифікаційний  номер  );

Борщівський                                     - депутат обласної ради, голова постійної

Михайло Іванович                               комісії обласної ради з питань охорони

здоров’я, соціального захисту населення

та у справах ветеранів

(ідентифікаційний  номер  );

Гусак                                                 - заступник начальника управління

Олександр Якович                              охорони здоров’я облдержадміністрації

(ідентифікаційний  номер  ).

4. Затвердити порядок  і строки припинення комунального підприємства „Обласна база спеціального медичного постачання” (додаток 1).

5. Затвердити статут комунальної установи „Обласна база спеціального медичного постачання” Житомирської обласної ради (додаток 2 ).

6. Фінансування комунальної установи „Обласна база спеціального медичного постачання” Житомирської обласної ради здійснювати в межах загального обсягу видатків в обласному бюджеті на галузь „охорона здоров’я”.

7. Рішення обласної ради від 28.12.10 №72 „Про припинення комунального підприємства „Обласна база спеціального медичного постачання» шляхом перетворення в комунальну установу „Обласна база спеціального медичного постачання” Житомирської обласної ради та створення комунального підприємства „Аптека №224” Житомирської обласної ради”  вважати таким, що втратило чинність.

8. Обласній державній адміністрації протягом трьох місяців з дня внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запису про державну реєстрацію комунальної установи „Обласна база спеціального медичного постачання” Житомирської обласної ради внести пропозиції щодо відокремлення зі складу комунальної установи „Обласна база спеціального медичного постачання” Житомирської обласної ради аптеки №1.

9. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності та заступника голови обласної ради Чигиря М.А.

 

 

 

Голова ради                                                                          Й.А. Запаловський

Останнє оновлення: П'ятниця, 25 травня 2018, 15:25

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr