• Інформація по субсидії

  • Реформа місцевого самоврядування

  • Прийом громадян

  • Обговорюємо проекти

Пропонуємо використати право на зменшення витрат на оплату житлово-комунальних послугКалькулятор розрахунку розміру субсидії

 

ПОРЯДОК НАДАННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ ДОМОГОСПОДАРСТВАМ ОБЛАСТІ  (Завантажити)    

 Інструкція про порядок заповнення бланків для надання житлових субсидій

 

Бланки заяви про призначення субсидії та декларації про доходи і витрат Ви можете заповнити і надати особисто (або надіслати поштою) до місцевого управління соціального захисту населення.

       Органам соцзахисту забороняється вимагати від заявників інші документи, крім заяви та декларації. Всі додаткові документи будуть отримані органами соцзахисту у порядку обміну від Пенсійного фонду, Державної фіскальної служби та ін. Вам НЕ потрібно подавати інші документи самостійно.

      При виникненні додаткових питань відповіді на них Ви можете отримати у місцевому управлінні соціального захисту населення або за телефонами «гарячих ліній»: Урядової – 0-800-507-309, обласної – (0412) 24-14-08, кол-центру ПАТ ЕК «Обленерго» — (0412) 40-21-50, ПАТ «Житомиргаз» — (0412) 43-87-79.

     Також Ви можете дізнатися більше про програму житлових субсидій на сайті Міністерства соціальної політики України, на сайті Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ

ФРАНЦУЗ

Віталій Йосипович           -        другий  четвер  щомісяця, з 9-00 до 12-00  год., кімната 113

                    

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАДИ

Годований

Руслан Миколайович      -       друга п’ятниця  щомісяця, з 9-00 до 12-00 год., кімната 204

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ до Плану реалізації Стратегії розвитку Житомирської області на 2015 – 2017 роки

Пропозиції та зауваження до законопроектів від Житомирського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад

Пропозиції, озвучені на громадських слуханнях з обговорення Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної влади в Україні 21 березня 2014 року

Пропозиції до проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, надані Черняхівською районною радою

Проект Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні (Редакція від 14.03.2014)

Про створення обласної робочої групи з питань підготовки, популяризації та проведення реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

Проект Закону України «Про право територіальних громад на об’єднання»

Проект Закону України «Про співробітництво територіальних громад»

Останні новини


Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

 

Третя сесія                                                                                          VІ скликання
від 28.12.10 № 61

 

Про створення навчального закладу
післядипломної освіти - обласного центру
підвищення кваліфікації працівників культури,
мистецтва та туризму Житомирськоі обласної ради

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статті   90  Бюджетного кодексу   України  від 08.07.10  №2456-1V про післядипломну освіту, яка має здійснюватись на умовах регіонального замовлення у навчальних закладах комунальної власності, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30.09.10 №301 «Про заходи щодо забезпечення складання проекту обласного та місцевих бюджетів на 2011 рік», з метою організації підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів закладів культури, мистецтва та туризму області,  враховуючи пропозицію обласної державної адміністрації від 07.12.10 № 6931/51/2-10, рекомендації постійних комісій обласної ради з гуманітарних питань від 08.12.10, з питань бюджету і комунальної власності від  27.12.10, обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Створити навчальний заклад післядипломної освіти - обласний центр підвищення кваліфікації працівників культури, мистецтва та туризму Житомирської обласної ради.

2.  Затвердити:

2.1     Статут обласного центру підвищення  кваліфікації  працівників культури, мистецтва та туризму Житомирської обласної ради (додаток 1).

2.2  Умови регіонального замовленя щодо підвищення кваліфікації працівників галузі культури (додаток 2).

3. Фінансування обласного центру підвищення кваліфікації працівників культури, мистецтва та туризму Житомирської обласної ради забезпечує управління культури і туризму облдержадміністрації за рахунок видатків, передбачених на утримання галузі  освіти.

4.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності та першого заступника голови обласної ради Арешонкова В.Ю.

 

 

Голова ради                                                                             Й.А.Запаловський

Останнє оновлення: Середа, 13 листопада 2013, 15:19

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr