• Інформація по субсидії

  • Реформа місцевого самоврядування

  • Прийом громадян

  • Обговорюємо проекти

Пропонуємо використати право на зменшення витрат на оплату житлово-комунальних послугКалькулятор розрахунку розміру субсидії

 

ПОРЯДОК НАДАННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ ДОМОГОСПОДАРСТВАМ ОБЛАСТІ  (Завантажити)    

 Інструкція про порядок заповнення бланків для надання житлових субсидій

 

Бланки заяви про призначення субсидії та декларації про доходи і витрат Ви можете заповнити і надати особисто (або надіслати поштою) до місцевого управління соціального захисту населення.

       Органам соцзахисту забороняється вимагати від заявників інші документи, крім заяви та декларації. Всі додаткові документи будуть отримані органами соцзахисту у порядку обміну від Пенсійного фонду, Державної фіскальної служби та ін. Вам НЕ потрібно подавати інші документи самостійно.

      При виникненні додаткових питань відповіді на них Ви можете отримати у місцевому управлінні соціального захисту населення або за телефонами «гарячих ліній»: Урядової – 0-800-507-309, обласної – (0412) 24-14-08, кол-центру ПАТ ЕК «Обленерго» — (0412) 40-21-50, ПАТ «Житомиргаз» — (0412) 43-87-79.

     Також Ви можете дізнатися більше про програму житлових субсидій на сайті Міністерства соціальної політики України, на сайті Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ

ФРАНЦУЗ

Віталій Йосипович           -        другий  четвер  щомісяця, з 9-00 до 12-00  год., кімната 113

                    

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАДИ

Годований

Руслан Миколайович      -       друга п’ятниця  щомісяця, з 9-00 до 12-00 год., кімната 204

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ до Плану реалізації Стратегії розвитку Житомирської області на 2015 – 2017 роки

Пропозиції та зауваження до законопроектів від Житомирського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад

Пропозиції, озвучені на громадських слуханнях з обговорення Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної влади в Україні 21 березня 2014 року

Пропозиції до проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, надані Черняхівською районною радою

Проект Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні (Редакція від 14.03.2014)

Про створення обласної робочої групи з питань підготовки, популяризації та проведення реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

Проект Закону України «Про право територіальних громад на об’єднання»

Проект Закону України «Про співробітництво територіальних громад»

Останні новини


Україна
ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
Р І Ш Е Н Н Я 

 

Третя  сесія                                                                                    VI  скликання
від     28.12.10 № 58

 

Про комплексну програму
підтримки малого підприємництва
у Житомирській області на 2011-2012 роки

 

Розглянувши пропозицію обласної державної адміністрації від 21.12.10 №7301/51/2-10, відповідно до норм законів України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», «Про державну підтримку малого підприємництва» та з метою реалізації на регіональному рівні державної політики підтримки малого підприємництва, а також враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності та середнього і малого бізнесу від 27.12.10 та з питань бюджету і комунальної власності від 27.12.10, обласна рада

 ВИРІШИЛА:

1. Затвердити комплексну програму підтримки малого підприємництва у Житомирській області на 2011-2012 роки (додається).

2. Обласній державній адміністрації в процесі виконання обласного бюджету на 2011 рік та наступний рік передбачити кошти на фінансування витрат, пов’язаних із реалізацією заходів обласної комплексної програми підтримки малого підприємництва на 2011-2012 роки, в межах можливостей обласного бюджету.

3. Головним виконавцем та розпорядником коштів, які виділятимуться з обласного бюджету для виконання заходів програми, визнати головне управління економіки облдержадміністрації.

4. Рекомендувати районним державним адміністраціям, міськви-конкомам при формуванні місцевих бюджетів передбачити видатки на виконання заходів місцевих програм виходячи із фінансових можливостей.

5. Структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадмі-ністраціям та міськвиконкомам, керівникам підприємств, установ, організацій, задіяних у виконанні заходів програми, забезпечити їх виконання та щоквартально інформувати головне управління економіки  облдержадміністрації до 15 числа місяця наступного за кварталом.

6. Облдержадміністрації щорічно до 15 лютого подавати обласній раді інформацію про хід виконання заходів обласної комплексної програми підтримки малого підприємництва на 2011-2012 роки.

7. Головному управлінню економіки облдержадміністрації протягом І кварталу 2011 року спільно з єдиними дозвільними центрами в районах та містах області, місцевими дозвільними, податковими органами та органами ліцензування провести моніторинг документів дозвільного характеру, ліцензій, патентів, застосування яких є недоцільним та економічно невиправданим. За результатами моніторингу внести пропозиції до центральних органів виконавчої влади.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності та середнього і малого бізнесу.

 

 

Голова ради                                                                                Й.А. Запаловський

 

ДОДАТОК ДО РІШЕННЯ

Комплексна програма підтримки малого підприємництва у Житомирській області на 2011-2012 роки

Останнє оновлення: Середа, 13 листопада 2013, 15:52

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr