• Інформація по субсидії

  • Реформа місцевого самоврядування

  • Прийом громадян

  • Обговорюємо проекти

Пропонуємо використати право на зменшення витрат на оплату житлово-комунальних послугКалькулятор розрахунку розміру субсидії

 

ПОРЯДОК НАДАННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ ДОМОГОСПОДАРСТВАМ ОБЛАСТІ  (Завантажити)    

 Інструкція про порядок заповнення бланків для надання житлових субсидій

 

Бланки заяви про призначення субсидії та декларації про доходи і витрат Ви можете заповнити і надати особисто (або надіслати поштою) до місцевого управління соціального захисту населення.

       Органам соцзахисту забороняється вимагати від заявників інші документи, крім заяви та декларації. Всі додаткові документи будуть отримані органами соцзахисту у порядку обміну від Пенсійного фонду, Державної фіскальної служби та ін. Вам НЕ потрібно подавати інші документи самостійно.

      При виникненні додаткових питань відповіді на них Ви можете отримати у місцевому управлінні соціального захисту населення або за телефонами «гарячих ліній»: Урядової – 0-800-507-309, обласної – (0412) 24-14-08, кол-центру ПАТ ЕК «Обленерго» — (0412) 40-21-50, ПАТ «Житомиргаз» — (0412) 43-87-79.

     Також Ви можете дізнатися більше про програму житлових субсидій на сайті Міністерства соціальної політики України, на сайті Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ

ФРАНЦУЗ

Віталій Йосипович           -        другий  четвер  щомісяця, з 9-00 до 12-00  год., кімната 113

                    

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАДИ

Годований

Руслан Миколайович      -       друга п’ятниця  щомісяця, з 9-00 до 12-00 год., кімната 204

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ до Плану реалізації Стратегії розвитку Житомирської області на 2015 – 2017 роки

Пропозиції та зауваження до законопроектів від Житомирського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад

Пропозиції, озвучені на громадських слуханнях з обговорення Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної влади в Україні 21 березня 2014 року

Пропозиції до проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, надані Черняхівською районною радою

Проект Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні (Редакція від 14.03.2014)

Про створення обласної робочої групи з питань підготовки, популяризації та проведення реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

Проект Закону України «Про право територіальних громад на об’єднання»

Проект Закону України «Про співробітництво територіальних громад»

Останні новини

Пропозиції та зауваження до законопроектів від Житомирського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад

Пропозиції та зауваження до законопроектів від Житомирського
регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад

1. У проекті Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації  влади в Україні пропонуємо більш конкретно визначити основні повноваження органів місцевого самоврядування районного рівня, зокрема включити в їх компетенцію питання спільної власності територіальних громад району, соціального захисту населення, субрегіонального розвитку, утримання доріг комунальної власності між поселеннями.

У завданні реформи щодо належних матеріальних, фінансових та організаційних умов для забезпечення виконання органами місцевого самоврядування власних і делегованих повноважень у пункті «надання загальним зборам громадян…» після слова «зборам» включити слово «(конференціям)», що кореспондується з пунктом першим підготовчого етапу Концепції.

Оскільки у Концепції не визначено здійснення функції контролю місцевих державних адміністрацій за законністю рішень органів місцевого самоврядування, пропонуємо залишити право районних і обласних рад висловлювати недовіру голові місцевої державної адміністрації, або не обмежувати це право в Концепції.

2. У проекті Закону України «Про співробітництво територіальних громад» у ч.1 ст.1 виключити слова «та ощадливих», у зв’язку з відсутністю вказаного поняття в законодавстві.

У ч.4 ст. 19 конкретизувати термін, протягом якого відсутність відповіді на звернення щодо початку процедури припинення співробітництва вважається згодою суб’єкта на припинення співробітництва.

3. У проекті Закону України «Про право територіальних громад на об’єднання» у п.5 ч.1 ст.4 після слова «надання» додати слово «адміністративних».

У.5 ст.5 доповнити словами «та голові обласної ради», встановити порядок та строки погодження.

У ч.2 ст.8 уточнити, на який термін територіальні громади, що об’єдналися, втрачають статус юридичної особи.

У ч.2 ст. 17 після слова «надання» додати слово «щорічної».

Додати у текст ч.3 ст.17 формулу розподілу субвенції на формування відповідної інфраструктури між громадами.

Вважаємо за доцільне доопрацювати п.3 розділу IV Прикінцевих та перехідних положень щодо внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Останнє оновлення: Понеділок, 24 березня 2014, 16:38

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr